Golf 1 Cabrio by Ares_78

Golf 1 Cabrio by Ares_78

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Frendovi hvala vam, na podrsci. Bas mi je drago da vam se dopada. Zato sam i stavio slike da mozete sugerisati sta i kako. Svaka ideja je dobrodosla. Hamice moram ti priznati dopada mi se tvoj kabrioletic. Samo ga malo zakucaj za zemlju :) Mislim da bi izgledao jos mocnije. Inace dopada mi se pravo. Mislim da mu je boja u kombinaciji s dubokim karambolkama extra sjela.
 
Član
svaka čast , drug , kec leti , prejak je , boja mu je prelijepo sjela ,...:cool:
samo naprijed , izvještavaj redovno...:icon_smile:
 
Član
Hehehe,
Bit ce druze izvjestaj o radovima redovno ostavljam. Sad su zavrsni u toku, poliranje itd. Nedaju mi ovi moji da vidim kola dk ne zavrse :)
 
Član
Drustvo vozilica je konacno zavrsena sto se limarije tice za koji dan dolazi u garazu na zavrsne radove. Jos je krov ostao i sklapanje enterijera :) Uskoro nove slike ;)
 
Član
Bit ce kume slike al kad se zavrsi a to je ako bog da za koji dan. Sklapa se polako. Aj mi posalji slike od danas dok sam radio na njemu.
 
Član
Evo par slikica za moje drugare vozilica je uglavnom zavrsena. Ima jos nekih sitnijih detalja ali glavni dio posla je uradjen. Malo su losije slike jer slikano je mobitelom a nebi bilo lose ni da sam oprao auto prije slikanja :) drugari komentarisite necu se ljutiti :)
 
Član
Ej drug hvala nakomentarima. Uplanu je obrvica i spojler da se stavi. Posto nisam mogao naci obrvu od keca uzeo sam onu od dvojke ali je kraca pa treba da se odradi. To su te sitnice koje treba odraditi. Tek je uradjen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top