Gdje trositi kovanice eura u sarajevu???

Gdje trositi kovanice eura u sarajevu???

Kao sto pise u naslovu da li negdje u gradu primaju kovanice eura,ja sma cuo u Coloseumu da primaju,zna li neko gdje jos???
 

IGY

Član
stvarno kakvih sve tema nece biti na jednom auto forumu
ccc
pa odes u banki i zamjenis, skoro svaka banka mora primati sve valute
 
Član
na bjelavama u onom zutom granapu odma pored cesme
prodjes otrov i prva raskrsnica zuti granap , ima jos na par
mjesta al ja tu svratim i potrosim sice tj one kovanice :)
 
Početnik
selex pumpa u hrasnom, coloseum, holiday inn, sve moguce banke, mjenjacnice, cigani primaju isto :) a Gjuraj (pekara AS) prima sve zivo :)
 
IGY je napisao(la):
stvarno kakvih sve tema nece biti na jednom auto forumu
ccc
pa odes u banki i zamjenis, skoro svaka banka mora primati sve valute

nidze veze ti odgovor,mora da si pjaniji od mene :cool:,cim se ti drogiras?'

0g1 je napisao(la):
na bjelavama u onom zutom granapu odma pored cesme
prodjes otrov i prva raskrsnica zuti granap , ima jos na par
mjesta al ja tu svratim i potrosim sice tj one kovanice :)

pored cesme???
ne kontam,stvarno prolazim tu svaki dan,al nema nista zuto,haj ti to malo bolje nacrtaj ;)
 
Član
ako su kovanice mozes da ih bacis,niko ih vise nece. Jedino da da dadnes nekome ko ide u eu,a on tebi markice
 
dellas je napisao(la):
ako ti je bas problem posalji ih meni :))) Salim se , pa jel imate menjacnice?

vjerovao ili ne, u bih ne postoje mjenjacnice! niti iko moze otvoriti istu, jer u zakonu nije definisana mjenjacnica :lol: ni zimbabve nam nije ravan
 
Član
Pošalji ih meni, ima jedan kiosk jedini kod nas što prima, ali računa nešto ispod 1.9 iz razloga što niko više to neće. I ja muku vodio, iskopao skoro neku gomilu sitnih Evrića što sam skupio ko zna kad i gdje.
 
Član
pa nezz koliko imas ali svaki vozac busa,kamiona koji putuje po HR ili slo ce ti rado to uzeti,ja kad sam radio u slo trazio sam gvozdene € ko zlato,cak ih placao ukruglo 1:2 :D


događa se i da uzimaju kovanice na pumpama jer imaju vozace koje stalno trebaju te kovanice....

prvog hajvana sa SLo,A,D i slicnim tablama kojeg poznajes ili ne,zaustavi i ponudi mu...uzece 100%....
 
Top