Gdje trositi kovanice eura u sarajevu???

Gdje trositi kovanice eura u sarajevu???

Član
neki dan ja razmjenjivao 60 eura u pro credit banci kod nas u turbetu i pitam sta cu sa ovim kovanicama kaze mi ima turkish banka oni primaju kovanice..pa ako kod vas ima takva banka posjetite je ;)
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
neki dan ja razmjenjivao 60 eura u pro credit banci kod nas u turbetu i pitam sta cu sa ovim kovanicama kaze mi ima turkish banka oni primaju kovanice..pa ako kod vas ima takva banka posjetite je ;)

zna li neko jel primaju u sarajevu u turkish banci??
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Zar po novom zakonu u BiH od proslog mjeseca se Euro ne prima kao platno sredstvo???

Da, ova glupost je nedavno uvedena, koji idioti. Prosle godine se cudio sto u HR nista za Eure ne mozes kupiti, sad i ovdje uveli to.

Nije da ovdje placam u Eurima...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Zar po novom zakonu u BiH od proslog mjeseca se Euro ne prima kao platno sredstvo???

upravo tako, sad se euri mogu zamijeniti samo u bankama, a sto se tice kovanica, cuvaj ih za mora, slijedece godine u CG i nemas problema :lol:
 
Član
aa ta glupust bar mojoj staroj sto je dopis dosao da se nesmiju eure primati ili slijedi kazna od 10 000 do 15 000 KM...(tacno sam napisao)...aa Pumpa Selex i dalje prima 100% ..zz
 
Član
E moj Beks,nije od prošlog mjeseca nego još prije, taj idiotluk je uveden 1.10.2010.

Og1 koji ti je to granap na Bjelavama,na raskrsnici kod česme ima samo Aspek i Amko ? Da nije ona zelenara ispod džamije dole desno
 
Član
dodji kod mene u vogoscu ja cu ti razmijenit i onako to radim povazdan unicredit banka iznad opstinee mozda ti kakav kredit ufalim sta znass kurs ti je 1,87
 
na selexu primaju,kako mi rece pumpadzija ne bi smjeli,ali oni primaju,kurs ne pitah,samo znam da mi je za 4 eura dao 7,5 KM :cool:
 
Top