Gdje perete Vas automobil?

Gdje perete Vas automobil?

Član
praona u vecini slucajeva,imam jednog dobrog majstora..... a ponekad i sam kuci kad imam slobodnog vremena
 
Član
Boki eto ti biznisa da klapis lovu ipo..... :icon_smile: ovi nasi se obogatise sa tim automatskim praonicama.
 
Legend
skoro uvijek perem auto sam kod kuce , imam mini wash masinicu , a kozmetike za pranje golf ima vise od mene :lol:

a kad je bas umrljan i nikakav , bolje u nekoj od auto praona jer imaju jace WAP strojeve , lakse se sapere auto nego da ga spuzvom "smirglam lak"
 
Član
djogi86_
vidis stari to ti nije losa ideja uopste ,jos prosle godine sam ja razmisljao o tome :cool::cool::cool:
 
Član
Astra je napisao(la):
praonica na grbavici, iznad apoteke na kovacicima kod Dine, besprijekorno operu....

prije sam tu prao auto, i stvarno su momci extra obavljali posao, al mi ga jednom sfuserili i nisu me vidjeli nikad vise...
sad perem gore na tranzitu autopraonica "a-4", tatin prijatelj mi drzi, besprijekorno ga opere, bar meni :icon_smile: perem minimum jednom sedmicno komplet kad je lijepo vrijeme, a zimi ga saperem na onoj automatskoj svaka 2-3 dana... najvise ga volim sam oprati, ali nazalost nemam vremena kojeg mi je potrebno dosta za jedno pranje po mom cejfu, uglavnom nedjeljom kad uhvatim sam ga operem...
 
Član
perem licno,mislim da ko ima vremena najbolje ce sam sebi ocistit,a koliko cesto...hm pa svaki dan heheheh,ili 7put sedmicno ako imam vremena:icon_rolleyes:
 
Top