Gdje perete Vas automobil?

Gdje perete Vas automobil?

Član
ja bih prao da ima kucu sam ispred garaze a ovako sam prinudjen da ponekad mjesecno detaljno platim pranje a u medjuvremenu ga na onim praonama sam perem , malo istresem i pocisrtim :icon_smile:
 
Ma najbolje je kod kuce, autopraonicama je bitan kvantiten a meni kvalitet;), peru brzo i uvijek im ostane nesto, zato fino krpice i spuzvice u ruke i trljaj, za te pare sto dam njima, kupim sebi ona sredstva za pranje, a perac vec imam tako da:icon_biggrin:.....i plus dodje komsinica da mi pomogne;)
 
Član
Kod kuce perem auto slaufom jak pritisak vode je pa tako da se dobro opere i sasvim malo ostane oni bijeli muzgi koje naravno lanenom krpom prebrisem i sve je kao novo, by the way auto perem samponom za kosu ili kupkom negdje sam procito da detrdent za sude skodi laku pa tako..:icon_smile::icon_smile:
 
Član
U Lukavici jer su cijene od 5-6KM a naj cesce na samousluznoj opet u lukavici ima jedna novo otvorena tamo blizu kafica knez, fenomenalno dobra pjena operem ga za 2 marcone da se sija... :cool:
 
Član
imam perac i sve derivate al ga bar jednom mjesecno na praonicu odvezem.prijatelj mi drzi pronicu pa ga nasapunja nekim koncentratom,kasnije svi kederi ko novi.al najbolje ga ja operem.po 3 sata se mucim al je kasnije;)
 
Član
Nebih svoje ruke trosio nizakakve pare... prije sam ga glancao ljeti po 2 sata zabole me ledja.... ovako na automacku i svakih par dana cist, zimi opet svakih 2-3 dana da isperem sol i ljepota....
 
Član
ISKLJUCIVO ga sam perem!;)
JEDNOM sam otisao u praonu, sjeo u bastu da popijem kaficu i gledao kako "profesionalci" iz praone peru. Tad i nikad vise.;)
 
Član
davno izgubio zivce da sam perem auto , dam ljudima 5 maraka i urade ga ljudi za 10 min. kolko ga i ja uradim za 2-3 sata , a kicmu sebi polomim...
i jel se meni cini ,ili jedino u BL nema ove praone gdje sam peres ... :icon_rolleyes:
 
Član
isto tako sam perem auto...jest da mi treba po sat vremena, nekad i vise, al bar znam da je cist svaki cm auta...:icon_smile:
odem nekad i u neku praonicu, kad nemam vremena da operem, al nikad nisam bio zadovoljan...svi ga sfusere, bude k'o dalmatinac...:D
 
Top