Gdje perete Vas automobil?

Gdje perete Vas automobil?

Ne znam da li je bila ova tema, ali eto interesuje me gdje raja pere svoje ljubimce?Koliko cesto?
Da li ih perete u samousluznim praonicama sami, sa prijateljima ili u standardnim autopraonicama?
Omiljene autopraonice???:icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
ja brate kod kuce ga sredim ko niko ...na praonama bas ne znaju odraditi kako treba (priblize ono cudo na 5 cm sto nije ok) ..
a perem otprilike jednom sedmicno ...ili mjesecno ako je vrijeme dobro i neisprlja se:)zimi rijede ...
 
Član
ne vjerujem u autopraonice, lagano spužvu, kantu, BOSCH perač i laganini, jednom u Mostaru na mašinskom pranju bio i čitavo auto isparalo.. a tek auto lakirano:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: mali milion kraca, ubilo se za poliranja:icon_twisted:
 
Najcesce sam! Kad je toplije vrijeme dva puta sedmicno! Na autopraonu odem kad mi nije do pranja, a moram ocistit auto!
 
Član
Uglavnom na praonici, u crkvicama ona kod monaka eto ne mogu da se sjetim kako se zove. A ljeti ponekad na vikendici slauf, krpe i opleti :icon_smile:
 
Član
Ako ne kuci onda kod Frljeta tj u konjicu lik je bolestan za cistocom i nemozes preuzet auto dok on ne pregleda
a skida lik fleke mrlje polira svasta nestoo tako ako perem kod njegaa
 
Član
ja isto sam perem,ne moze mi vala ni oprat niko ko sto ja to sebi,,laganini,uzivam u tome,,ovako perem otprilike jednom,dva puta sedmicno,zavisno kako kad,a zimi perem svaki puta kad uvozim u garazu,vrucom vodom saperem,i uvezem u saunu:lol::lol:;););)
 
Član
kod kuce na ploci:cool: , i kad je kisa ja saperem onako malo kantom il slaufom da spadne prljavstina,bez brisanja ikakvog :) :) .... samo sam jednom bio na praoni-firmino auto prao, svaki drugi ili treci dan je pranje auta, minimalno je 2x sedmicno kako god okrenem :), komsije mi govore da cu zgulit farbu kad god me vidse jsa sa slaufom u ruci :p :icon_biggrin::icon_biggrin::D:D, al et nisam josh uspioo :)
 
ispred kuce,ako i ne operem dobro,ja sam kriv :icon_smile:
al najbrze se opere na Kamenolomu,druga brana,udjes u vodu sa autom,jedan poljeva kantom,drugi safunja :D

onda malo sjednes,popijes koju pivu...:lol:
 
Član
a kad je fino vrijeme na vikendici polako

a zimi nikako jbg odrzavam samo iznutra ne isplati se vani
 
Top