Ford mondeo 2.0 TDCI 2007 god. - iskustva

Ford mondeo 2.0 TDCI 2007 god. - iskustva

Član
Raja zanima me da li neko ima iskustva s tim autom i motorom, da li je pouzdano auto i je li skup za odrzavati?
 
Član
Amire Stane je.Ima kod mene jedan u obitelji,samo što je 2004-p godište,115 ks.kad je tek auto kupljeno bilo je nekih problema sa diznama,ali to je riješeno i od tada apsolutno nikakvih kvarova nema.auto fino ide,potrošnja solidna.Vozam ga ja često po gradu pa ako te kad vidim zvati ću te da vidiš šta i kako ;)
 
Član
kod mene je već tri godine 2.O TDCI 2005 god, sila od auta, udobnost, sigurnost kvalitet čista 10-ka, moras samo malo pazit gdje kupujes rezervne dijelove ima puno smeća,mana nema samo sipaj gorivo na OMV i nemas brige.....
 
Član
wade je napisao(la):
Amire Stane je.Ima kod mene jedan u obitelji,samo što je 2004-p godište,115 ks.kad je tek auto kupljeno bilo je nekih problema sa diznama,ali to je riješeno i od tada apsolutno nikakvih kvarova nema.auto fino ide,potrošnja solidna.Vozam ga ja često po gradu pa ako te kad vidim zvati ću te da vidiš šta i kako ;)

ok brate, a cuo sam za problem sa diznama i kazu jos od mana je zamajac, ali ne gledam ja ovo sebi, ovo me jaran zamolio da se malo raspitam
 
Član
AmiR_90 je napisao(la):
wade je napisao(la):
Amire Stane je.Ima kod mene jedan u obitelji,samo što je 2004-p godište,115 ks.kad je tek auto kupljeno bilo je nekih problema sa diznama,ali to je riješeno i od tada apsolutno nikakvih kvarova nema.auto fino ide,potrošnja solidna.Vozam ga ja često po gradu pa ako te kad vidim zvati ću te da vidiš šta i kako ;)

ok brate, a cuo sam za problem sa diznama i kazu jos od mana je zamajac, ali ne gledam ja ovo sebi, ovo me jaran zamolio da se malo raspitam

i ja rekoh,već sam se prep'o bio da ćeš na Forda preći :D
 
Član
wade je napisao(la):
AmiR_90 je napisao(la):
wade je napisao(la):
Amire Stane je.Ima kod mene jedan u obitelji,samo što je 2004-p godište,115 ks.kad je tek auto kupljeno bilo je nekih problema sa diznama,ali to je riješeno i od tada apsolutno nikakvih kvarova nema.auto fino ide,potrošnja solidna.Vozam ga ja često po gradu pa ako te kad vidim zvati ću te da vidiš šta i kako ;)

ok brate, a cuo sam za problem sa diznama i kazu jos od mana je zamajac, ali ne gledam ja ovo sebi, ovo me jaran zamolio da se malo raspitam

i ja rekoh,već sam se prep'o bio da ćeš na Forda preći :D
hehe ma kod mene samo moze doc u obzir astra GTC, a do tad ovu moram cuvat
 
Top