Ford Focus by Ervix

Ford Focus by Ervix

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interijer: makni slova ervix, ono za mob i sa volana oblogu i svakako DVD prenosni, ne treba ti to...pokusaj oljustiti onog morskog psa sa volana...

Exterijer: Spojler sa gepeka skidaj, vidi se da si ulozio dosta para, kupi si original black stopke umjesto ovih zatamnjenih i ove maske stopki, sprijeda nisam vidio sliku jos...

gepek: previse ovih zvucnika, bolje gurni dvije 15-ske i fino nek ti neko napravi gepek kao sto je recimo u Adnana 1.8T uradjeno i bit ce drama ;)
 
Član
stigla new karabolka i zadnji krovni spojler, skidamo ofinger:lol:
malo sale na moj racun.

U principu neobracam paznju na neke komentare, najbitnije je da ja radim po svojoj volji i zadovoljstvu :icon_biggrin:

pozdrav svim kolegama ;)
 
Legend
Otidji do "MIKIJEVE" auto praone i vidjeces sta znaci ljepo uradjen Ford Focus MK I, to sto ti radis sa auta je za HAGA.

A ako mislis da nodiash je ljubomoran, onda barem ja nemam razloga za to.
Pokusacu ja da slikam danas tog Fcusa kod na praoni sto ima pa da vidis i da uporedis.;)
 
Legend
daki je napisao(la):
Otidji do "MIKIJEVE" auto praone i vidjeces sta znaci ljepo uradjen Ford Focus MK I, to sto ti radis sa auta je za HAGA.

A ako mislis da nodiash je ljubomoran, onda barem ja nemam razloga za to.
Pokusacu ja da slikam danas tog Fcusa kod na praoni sto ima pa da vidis i da uporedis.;)

koji,jel sivi sa LED stopama
 
Legend
Nexus je napisao(la):
daki je napisao(la):
Otidji do "MIKIJEVE" auto praone i vidjeces sta znaci ljepo uradjen Ford Focus MK I, to sto ti radis sa auta je za HAGA.

A ako mislis da nodiash je ljubomoran, onda barem ja nemam razloga za to.
Pokusacu ja da slikam danas tog Fcusa kod na praoni sto ima pa da vidis i da uporedis.;)

koji,jel sivi sa LED stopama

Zelenkasto siva, nesto tako, prodaje se, spusten ima one felgice neke fine, a za LED neznam obzirom da je okrenut haubom prema cesti.
 
Član
dsc00335kt2.jpg


Jarane, kako ti je samo auto bilo lijepo ovdje na slici, da si se bogdom ovdje i zaustavio, sumnjam da ce ikad vise biti ovako lijep.
 
Legend
daki je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
daki je napisao(la):
Otidji do "MIKIJEVE" auto praone i vidjeces sta znaci ljepo uradjen Ford Focus MK I, to sto ti radis sa auta je za HAGA.

A ako mislis da nodiash je ljubomoran, onda barem ja nemam razloga za to.
Pokusacu ja da slikam danas tog Fcusa kod na praoni sto ima pa da vidis i da uporedis.;)

koji,jel sivi sa LED stopama

Zelenkasto siva, nesto tako, prodaje se, spusten ima one felgice neke fine, a za LED neznam obzirom da je okrenut haubom prema cesti.

aha aha sad znam ovaj ovdje zeleni,mocno auto pravo,svidja mi se,znas li mozda kolko ga cijeni
 
Početnik
ja da sam na tvom mjestu ne bih se previse priblizavao izvorima toplote i ljeti bi sklanjao auto stalno u hlad jer se moze desiti da ti se promjeni izgled auta.
 
Član
daki je napisao(la):
Otidji do "MIKIJEVE" auto praone i vidjeces sta znaci ljepo uradjen Ford Focus MK I, to sto ti radis sa auta je za HAGA.

A ako mislis da nodiash je ljubomoran, onda barem ja nemam razloga za to.
Pokusacu ja da slikam danas tog Fcusa kod na praoni sto ima pa da vidis i da uporedis.;)

znam druze na kojeg mislis, razliciti smo ukusa. jbg hvala na nekim savjetima, al vidjet ce mo u ljeto u novom izdanju. puno toga mijenjam i zakucajem ga na osamneske ;)
 
Član
Prelep je fokus,svaka cast!Imam neke zamerke samo na spojler...ne ide bash.Sto se tiche zike pozadi u gepeku,lepo je sve to,a predlazhem ti da uzmes lepo sve to da prodas i ulozis u jedan dosta dobar wof,pojacalo i odradjivanje kutije.12" ili 15" ali kvalitet!:cool:
 
Član
gogo GTI je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
trizex je napisao(la):
dsc00335kt2.jpg


Jarane, kako ti je samo auto bilo lijepo ovdje na slici, da si se bogdom ovdje i zaustavio, sumnjam da ce ikad vise biti ovako lijep.

Potpis ko kuća

uffff sto je dobar...

felgice su mo krasne iste ko moje...


:lol::lol::lol::lol:

hehe, hvala kolega :cool:

Mr.BMW je napisao(la):
Prelep je fokus,svaka cast!Imam neke zamerke samo na spojler...ne ide bash.Sto se tiche zike pozadi u gepeku,lepo je sve to,a predlazhem ti da uzmes lepo sve to da prodas i ulozis u jedan dosta dobar wof,pojacalo i odradjivanje kutije.12" ili 15" ali kvalitet!:cool:

spjler se skida ovih dana ide orginal nastavak na njegov fabricki 15 cm,
a sto se tice mjuze ima tu jos nekih izmjena, pojacala su iza wofera, 2 po 1 kw pioneer. poz ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top