fiesta mk2

fiesta mk2

Član
Fiesta je kao zmaj cak je najbolja od ovih modela kod nas u gradu . Sve kulturica , fele legle kao budali samar a ziko ih odradio za 5 .
 
Ne radi nista prije opruga, klasicna kozica :D

Uglavnom po avataru bi cojek reko da si chuner, a u biti nisi, sve radis kako treba, sem eto tih tapacira, ne volim ja to farbanje i zajebavanja sa interijerom nikako, najbolje je te tapacire i plastike u crnu sto se mene tice, sjedista eventualno mogu u drugu boju, tipa crvena sa crnim prosivom ili obrnuto i sl.

uglavnom ;)
 
Član
hvala kolege Brčaci :icon_smile:
pa i planirao sam da presvucem tapacire u crnu..narednih dana planiram da u zadnju dasku ubacim neke zvucnike i da je presvucem nekim skajem ili nekom imitacijom kože,pa da vidim kako se sa tim da raditi i onda na prolece presvlacenje tapacira i farbanje plastika...
 
a ide to tako, sa vremenom sazrijes :D prvo ti se svidja plastik fantastik, pa ti je onda odbojan i konacno ti se gadi, tako i to sa sprejanjem po tapacirima i tabli u razne boje koje mislis da je cool (Lazo npr jos nije dosao do te faze :lol: ) nista to , stara auta nisu za toga, pogotovo tvoja Fesa ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
a ide to tako, sa vremenom sazrijes :D prvo ti se svidja plastik fantastik, pa ti je onda odbojan i konacno ti se gadi, tako i to sa sprejanjem po tapacirima i tabli u razne boje koje mislis da je cool (Lazo npr jos nije dosao do te faze :lol: ) nista to , stara auta nisu za toga, pogotovo tvoja Fesa ;)

Samo te posmatram !!!:123:
ccc znas i sam da si visi od mene ;)
I da ne kvarimo sekuli temu bezveze
TO SEKULA :cool:
 
Član
a sta je bilo sa 205 ? nema sta joj nisi presprico.

uglavnom Sekula felge stvarno lijepo izgledaju , a forda mrzim :p
 
Top