fiesta mk2

fiesta mk2

galerija fail, il je izrezi tako da bas bude low, il je ofarbaj u neku ludu boju da se vidi da si je stavio iz fazona il zakucaj Fesu il nabaci jotare il je skini, ovako izgleda ko da se spremas neke ormare da prevozis :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
galerija fail, il je izrezi tako da bas bude low, il je ofarbaj u neku ludu boju da se vidi da si je stavio iz fazona il zakucaj Fesu il nabaci jotare il je skini, ovako izgleda ko da se spremas neke ormare da prevozis :D

ma mozda zatreba kolegama da im prevucem dijelove auta :D
 
Član
evo danas pocupano sve iz fesa da se ustanovi koliko je pod otisao i da dogovorim sa drugom kad moze da mi povari to sve...usput skinuo instrument tablu da malo cistim ispod i da operem kanale za ventilaciju..stanje sledece


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

ima jos u gepeku pocelo da izbija pa cemo i to da saniramo i da nanesemo zastitu...ipak ide uskoro sneg,zima,so :(
 
Član
pa za ova tri "kriticna" mesta (gdje se bas vide rupe) sam znao i prije neko sam povadio sve,to se videlo i ispod vozila,al sam mislio da ce biti i gore...do kraja sedmice bi trebalo da bude gotovo,i usput farbamo instrument tablu u crno,posto tabla od fiesta mk3 je sira za jedno 5cm tako da bi trebalo mnogo,mnogo da se prepravlja...a nije vredna toliko posla :)
 
Član
moje prvo auto ... i dan danas trazim jednu solidnu fiestu :D

zelja mi je bila da je ofarbam u mat crno, u pod , i neke jotare ...



tebi svaka cast,



ps. 2000 post;)
 
Član
da da ....


samo me oduvijek zabrinjavao ovaj badlook ... kaka napravit jer im se hauba otvara naopako ... ja kontao da ce zapeti od far :D



Eh .. ima jedna u SM crna boja ... u veoma odlicnom stanju ,al nije na prodaju ...


AL ova fiesta s slike ,mi je san :)
 
Član
ma badlook mi se i ne svidja na ovoj fiesti...nije ona za toga,svidjaju mi se fele i retrovizori strasno...bas je furka :)
 
ja, ja, pa ti opet budi papak kad bude trebo prrvoz, dao sam ti ih po pravoj jaranskoj cijeni, a i da tvoja guzica jadna malo proslavi kad sjednes u auto :D
 
Član
mladjo22 je napisao(la):
badboy je napisao(la):
moje prvo auto ... i dan danas trazim jednu solidnu fiestu :D

zelja mi je bila da je ofarbam u mat crno, u pod , i neke jotare ...



tebi svaka cast,



ps. 2000 post;)

hvala :icon_smile:
jesi mislio na nesto ovako


Uploaded with ImageShack.us
Ovo su ti originalne fordove celicne felne samo prepravljene tako da ti to i ne predstavlja neki problem,samo trebas naci ko ti to kvalitetno moze uraditi .... Kada skupis love zovi da se dogovorimo da ti trazim bar 2.2 Turbo iz forda probe ili eventualno cosworth ;)
 
Top