Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Davor_ je napisao(la):
Moram priznati (nisam sisica) svidja mi se auto, nema sta sa stilom si ;):lol::lol:


posteno pa u zatvor..:lol:

hvala..:icon_biggrin:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Drugar gdje mu nadje ove pragove i kacket na zadnjoj sofersajbni.
Al si ga sad sredio, predobar je...
Fabricka dimenzija za njega ti je 215/45 17, ili 205/55 16.
Ali obzirom da je benzinjara naj bolja ti je dimenzija naprijed 205/50 17, mislim da se nesto i spominjao bas takve.

Eh da, zaboravio sam napisati, kad sam ga vidio na pocetku teme i bez felgi i ostalih sitnica bio mi je predobar, bas bas lijepo izgleda.... super eto...
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

djogi86 je napisao(la):
Drugar gdje mu nadje ove pragove i kacket na zadnjoj sofersajbni.
Al si ga sad sredio, predobar je...
Fabricka dimenzija za njega ti je 215/45 17, ili 205/55 16.
Ali obzirom da je benzinjara naj bolja ti je dimenzija naprijed 205/50 17, mislim da se nesto i spominjao bas takve.

Eh da, zaboravio sam napisati, kad sam ga vidio na pocetku teme i bez felgi i ostalih sitnica bio mi je predobar, bas bas lijepo izgleda.... super eto...



pa nemam ja nikakve pragove....:icon_question:

a kacket sam nabavio,samo dok nadjem jos crveni...:icon_smile:


bice super ako ne budu gume zapinjale....:icon_biggrin:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Ah nije tvoj nego od ovog dugog clana.... imam ti ja felge ako nisi nabavio, dao bi ih pravo jeftino, 17 imaju i gume Michelin, meni trebaju za alfu sa 5 sarafa pa mi ove samo prde bezveze.Prave koooo strijela..

Sa ce ti crveni kacket??
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

djogi86 je napisao(la):
Ah nije tvoj nego od ovog dugog clana.... imam ti ja felge ako nisi nabavio, dao bi ih pravo jeftino, 17 imaju i gume Michelin, meni trebaju za alfu sa 5 sarafa pa mi ove samo prde bezveze.Prave koooo strijela..

Sa ce ti crveni kacket??



nabavio sam ja felge,a koje su te felge...:icon_question:
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Stilo je napisao(la):
jesul montirane te opruge :D


:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

nisu jos cekam ljepse vrijeme, jer imam jos nekih planova,farbanje branika,lajsni i plasticnih vajnskih djelova i naravno poliranje auta,a cekam i obrvice da mi stignu,pa cu sve to skupa uradit....:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Evo dimenzije guma i felgi koje idu na fiate :icon_smile:

Mogu i 19 na stila :cool: kud prije nisam zano :cool::lol: sad valja to naci :icon_smile:

[attachment=30624]

Gdje se mogu kupit te obrvice,mada se mogu i napravit nije neki problem malo poliestera i eto ih :cool:

Nadjel gdje masku bez znaka a da nije 130KM :icon_question::lol:
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

nigdje dimenzija mojih guma..:icon_rolleyes:

ma mogu se napravit obrvice ko radi sa poliesterom,ovde ih ja nisam mogao nac ispod 40-50km,a toliko ne dam za obrvice,

masku nisam nasao,ali trebam otic do jednog sto vari platiku,pa da vidim s njim da li bi mogao ovo moju postojecu uradit...:icon_rolleyes:

ma znao sam ja da mogu na Stila 19" ali bez guma:lol:,za nase puteve dusu dale...:icon_twisted:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

druze samo ne idi sto se plastike tice onom gore na tehnickom sto radi,glup je do bola,,ja mu dao tri maske,da od njih napravi dvije bez znaka,ima toliko materijala taman,on jedva jednu napravio,kasnije mu isao i dao tacne dimenzije da mi napravi onu lajsnu preko farova,,ne smijem ni pokazat kakvu je napravio,ako ces sta radit oko plastike cini mi se da onaj mali zilka nesto radi,,i koliko sam cuo dobro je odradio;)
 
Legend
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

sve super,sve odlicno,spustaj sto prije,da i to vidimo,uzmi zasarafi sebi i vw znak,onda ce da bude:cool::D
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Nexus je napisao(la):
sve super,sve odlicno,spustaj sto prije,da i to vidimo,uzmi zasarafi sebi i vw znak,onda ce da bude:cool::D

ne mogu nac nigdje onaj TDI a da je sve crveno...:D:D

ima neki lik u Maglaju vari platiku i cuo sam da dobro radi, taj zilka ne znam ko je to...:icon_question:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

to je onaj momak sto voza onog plavog golfa,dvica ona sredjena,mislim poprilicno sredjena,on radi gore kod seje,ali radi i tu plastiku,cuo sam i ja za tog u maglaju lika,nosio mu je moj stari cini mi se branik od forda transita da mu zavari,ako je to taj
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

znam ko je sad taj momak,neko mi je pricao za njeg....vidjecu onda s njim ako ga sretnem gdje,sta moze a sta ne i koliko je dobar...

moguce je da je to taj iz maglaja:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

bravof je napisao(la):
znam ko je sad taj momak,neko mi je pricao za njeg....vidjecu onda s njim ako ga sretnem gdje,sta moze a sta ne i koliko je dobar...

moguce je da je to taj iz maglaja:icon_rolleyes:

radio je taj zilka skoro onom skali karambolke,uklopise karambolke s pug- 407 na onog renoa skalinog,vidjas po gradu sigurno,cini mi se da ga sad spremaju za farbanja,sve to taj zilka radi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top