Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Ma ljepse kad se spusti na ovoj slici je tamam ovo :cool:

A mogla bi se ta 3cm spustit i sa dva woofera i kojim pojacalom :cool::cool::cool:

Jesil naso gdje obrvice :icon_question:
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

@Stilo ovo je dobro....;)

@adi187,jesam nasao sam obrve u lijepoj nasoj...:icon_biggrin:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

druze evo ja nisam nikako komentarisao tvog stila,sad cu da iskoristim priliku da to uradim,sigurno po meni najljepsi stilo u gradu,pravo je osvjezenje kada se sretnemo,fele mu stoje samo tako,ove abarth su pravi pogodak,ko ti je farbao,da nije Senad.Vidio sam pisao si da ti je u planu da zatamnis auto,ako to budes htio radit javi se,imam par prijedloga za tebe,naravno ako se ne radi o lummar folijama,ako su obicne i jos uvijek si zagrijan za to javi se,lako cemo se dogovorit,a bit ces zadovoljan;)
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

da, Senad mi je farbao felge i momak je super uradio i bice jos posla za njeg imam jos nekih sitnica radit na auto pa ce mi on radit,a folije imam u planu radit dok nadjem nekog ko ce to uradit kako treba ...


hvala na lijepim komentarima...;)
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Bi'ce super Stilo, volio bi i ja nac gdje ove njegove original 17" malo da ih profuram :) samo naprijed :cool:

BTW mislim da ces imat problem s gumama ,205/50 je ogromno, koliko se sjecam stilova fabricka dimenzija za 17" je nesto /45, 205/45 ja mislim...
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

trizex je napisao(la):
Bi'ce super Stilo, volio bi i ja nac gdje ove njegove original 17" malo da ih profuram :) samo naprijed :cool:

BTW mislim da ces imat problem s gumama ,205/50 je ogromno, koliko se sjecam stilova fabricka dimenzija za 17" je nesto /45, 205/45 ja mislim...

toga se i bojim...:icon_confused:

ima lik u Hrvaskoj prodaje ove felge,ali to je malo daleko..:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

bravof je napisao(la):
da, Senad mi je farbao felge i momak je super uradio i bice jos posla za njeg imam jos nekih sitnica radit na auto pa ce mi on radit,a folije imam u planu radit dok nadjem nekog ko ce to uradit kako treba ...


hvala na lijepim komentarima...;)

imam i ja nekog posla za njega,trebao bi i meni radit fele,momak je cudo,svaka mu cast,dobro radi,gledao sam dosta njegovih radova,,a sto se tice folija pogledaj kako izgleda na passatu od onog policajca Omerovica (Roči),,ako ti je to ok javi se ,pa cemo ti rijesit;)
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

ArminM je napisao(la):
bravof je napisao(la):
da, Senad mi je farbao felge i momak je super uradio i bice jos posla za njeg imam jos nekih sitnica radit na auto pa ce mi on radit,a folije imam u planu radit dok nadjem nekog ko ce to uradit kako treba ...


hvala na lijepim komentarima...;)

imam i ja nekog posla za njega,trebao bi i meni radit fele,momak je cudo,svaka mu cast,dobro radi,gledao sam dosta njegovih radova,,a sto se tice folija pogledaj kako izgleda na passatu od onog policajca Omerovica (Roči),,ako ti je to ok javi se ,pa cemo ti rijesit;)

ono je uradjeno dobro a nije previse tamno,,,,super je,onako i ja imam u planu...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

bravof je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
bravof je napisao(la):
da, Senad mi je farbao felge i momak je super uradio i bice jos posla za njeg imam jos nekih sitnica radit na auto pa ce mi on radit,a folije imam u planu radit dok nadjem nekog ko ce to uradit kako treba ...


hvala na lijepim komentarima...;)

imam i ja nekog posla za njega,trebao bi i meni radit fele,momak je cudo,svaka mu cast,dobro radi,gledao sam dosta njegovih radova,,a sto se tice folija pogledaj kako izgleda na passatu od onog policajca Omerovica (Roči),,ako ti je to ok javi se ,pa cemo ti rijesit;)

ono je uradjeno dobro a nije previse tamno,,,,super je,onako i ja imam u planu...:icon_rolleyes:

eto ako ti se svidja onda nije problem,onako mozes i ti,sve se moze dogovorit,kad budes htio radit javis se i sredit cemo,nije nikakav problem,budes tu dok se radi,nadzires sve;)
 
Početnik
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

prica ce mo ako se vidimo gdje u gradu....malo opsirnije.nije ni vrijeme sad da se stavljaju..:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

bravof je napisao(la):
prica ce mo ako se vidimo gdje u gradu....malo opsirnije.nije ni vrijeme sad da se stavljaju..:icon_rolleyes:

ma ja,nije problem,bit ce sad na proljece zatamnjivanja koliko hoces,sve vise to traze;);)
 
Član
RE: Ponovio se i ja---FIAT STILO 1,6 16v + LPG

Moram priznati (nisam sisica) svidja mi se auto, nema sta sa stilom si ;):lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top