Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Astra je napisao(la):
ima potencijala, samo polako i sretno

Potpis za sredit extra autic ..

Daj jos koju sliku sa vana ja ovu prvu ne vidim ne znam sto :icon_question::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

EDIT dosla slika :)))) hehe
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

sjecas se na semaforu mi u sredini a oko nas benga i alfa,jos mi na celicnim felgama,pa misle ljudi obicni punto...joj kako smo ih oderali,izvini za lamelu onda,al ti si iskljucio ESPnisam ja :lol::lol::123::123:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Svidja mii se taj punto i moj je bio san snova al nisam mogao naci dobrog u bih pa sam uzeo drugog isto punta a sad gledam da uzmem stila 115kw il punta dizel mjet74kw malo noviji al su zvjeri..:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Evo danas su se uzele felgice nove,evo dok ih malo sredimo ofarbamo pa nekad kasnije idu i slike... :) necu vam jos nista otkrivat nikoje su ni koja je velicina.. :););) malo neizvjesnosti.. :)

asmir sa je napisao(la):
sjecas se na semaforu mi u sredini a oko nas benga i alfa,jos mi na celicnim felgama,pa misle ljudi obicni punto...joj kako smo ih oderali,izvini za lamelu onda,al ti si iskljucio ESPnisam ja :lol::lol::123::123:
A to je kad se sjedne u VOZILICU....heheh bit ce opet heheh onda sam ti halalio i lamelu jer sam tii sam rekao poderi ovo oko sebe hehehehehe:icon_smile::icon_smile:

Evo prodali smo one orginalne felge koje su dosle uz njega,uzeli 16 "jelenov rog" malo dotjerali,priprema i farbali u bijeloooooo :))

pri kupovini imali su malo ostecenja na sebi...
felge110.jpg


A NAKON TOGA SLIJEDI BOOOooooOOOOM!!!!

felge10.jpg

bild0010.jpg

bild0011.jpg

bild0012.jpg

bild0013.jpg
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

fine felge pravo..sjest ce mu ko budali samar..plava boja najbolje se kombinuje s bijelom;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Pravo fin Punto :cool::cool:

Boja mi se svidja i sad jos ove nove felge sto su lakirane u bijelo stvarno ce biti ODLICNO

Ove felge odlicno izgledaju na Punti kao sto je tvoj jer sam imao priliku da vidjam tu kombinaciju...

:cool::cool:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

samko je napisao(la):
fino auto..... kad postavljas felge?

Nisam imao namjeru jos,otprilike za jedno mjesec dana jer mislim da nema potrebe prije...sad je na 14-tkama zimskim i grabi ko lud... :) uskoro idu nove fotke legli su novi farovi...neki dan su kupljenji u caraudiu i danas bi nekad trebali biti montirani pa ce biti i koja fotka... :):D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top