Fiat Punto 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zima je sve se ledi,ali to ne ometa moju celicnu volju za Fiatom :cool:

nocas se radilo i sjutra ce jos,
stigao donator Punto JTD iz Italije, ex autoskola :cool:

prebaca se kompletan enterijer na moga Punta,i vise nemam dosadnog VAN-a :D

evo slike radova: http://imageshack.us/g/85/dsc07078h.jpg/



i na moju najvecu radost,nemam vise onu dosadnu tablu bez icega,
nego ovu sa svacime :icon_twisted:



Uploaded with ImageShack.us
 
a bice, jos malo sjutra pa gotovo :cool:

ali ima muke,narocito oko sarafa bez "glave" na koje se stavljaju pojasevi :icon_mad:
http://imageshack.us/g/85/dsc07078h.jpg/

kao sto vidite,sjedita su malo izbucana,ali ne mari,posle Nove ide sve to u EKO KOZU ali ne znam jos koja boja bi trebala da ide :icon_question:
 
Član
Koliko te izasao ovaj punto? po meni bi bila dobra opcija ubaciti sjedista od alfe 147:icon_biggrin: ako je ista motorizacija imas djelova za rezerve+gume felge sa ovog talijana;)
 
Od Alfe 147 jeste najbolje,ali tesko se to nalazi vjeruj mi,jedva sam i ovo nasao,ali lijepa su sjedista bas,samo su malo izbucana,ali to ce bit rijeseno :D

Ovaj Punto iz Italije je isti kao moj, 2003god, 1.9 JTD 63kw,
ali nisam njega kupio citavog,samo unutrasnjost, prebacio sam tablu sa njega na moga (zbog boarda i obrtaja,i naravno pokazivaca temperature), sjedista, tapacire, izolaciju i ostale sitnice...

tako da nije Punto moj,ali je u bas dobrom stanju (i ako je presao dosta),bio autoskola,pa se obnovili ti Talijani sa novijim Fiatima i jedan prijatelj sto ih uvozi ovamo bio u Italiju i kupio njega samo da se vrati kuci,i da ga proda u djelove :icon_twisted:
 
Član
Kod nas nije problem naci 200-300km dodje ali u odlicnom stanje jel pokazuje temperaturu?pitam jer znam da novijim je bila temp a na ovim ne znam da je imao senzor;)
 
ma pokazuje sve na tablu,samo blinka display,ostalo sve radi normalno,temperaturu pokazuje :cool:

nije problem ugradit tablu,samo se udzekuje druga tabla i sve radi,jedino je malo fizicki tesko izvuc :D
 
Član
a jest vam ljepo kod nas nema snjega:icon_cry: nema zabave ja uzeo nove gume da sam znao nebi jos..
 
Pa nema ni kod mene dje zivim snijega nikad, ovo je bilo kad sam isao u Niksic na selo, bilo je zimskih carolija, zabave koliko oces :D
 
malo umjetnosti :D

dsc07140t.jpg

By zoranic at 2012-02-09
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top