Fiat Marea da ili ne

Fiat Marea da ili ne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ee postovane moje kolege

da vas pitam , stari hoce da uzme fiat mareu, 00 god. 1.6 16V

od opreme ima klimu abs i ostalo ...

sad me zanima ako je neko imao to auto , da li ima kakvih losih mana oko motora,da li je motor izdrzljiv i tako to


auto je preslo 140 000 km
 
Član
auto nije nesto meni je to marea 1,6 16v 76kW 103 ks . Ja mislim da je sa full opremon ako je 2000 God . pozz i toliko od mene
 
Član
error_xp je napisao(la):
auto nije nesto meni je to marea 1,6 16v 76kW 103 ks . Ja mislim da je sa full opremon ako je 2000 God . pozz i toliko od mene

aha.-.. pa uredu ..

zanima me jel za pohvaliti to auto , kvari li se , kakav je motor:icon_rolleyes:
 
Početnik
neki dan sam bio sa covjekom koji vozi mareu, do duse kod njega je JTD; i covjek je izmijenjao dosta auta, a za mareu kaze da mu je najveci promasaj..eh sad da li je njegova losija nego ostale, ili on ne pazi, ne znam.. oko motora hiljadu nekih zafrkancija, a sve skupo u pm..za taj 16V ne znam..
 
Član
moj tetak imo dizela,vjeruj da nije mogao s njom na more da ode,jedno tri puta joj motor radili,auto il je baksuzno,il ne valja,,neko ce sad reci majstori ne valjaju,tetak mi je iz italije,tamo su je radili;);)
ako mozes starog odgovori od toga,mada ne znam kako se benzinci ponasaju
 
Član
ajooj... brate da vidis ove ... ona je majkemi perfekt

alu feluge, maglenke , tonirana stakla

ccccc

meni se isto svidjela ... stari je kontao uzet jtd... i odluci za benzin 16V ... i sad reko da ja malo to preispitam
 
Član
evo imao sam iskustvo sa mareom 98god 1,6 16v auto ide fino moze se porediti sa diselom 1,9 potrosnja onak na otvorenom lagane voznje oko 7 a po gradu zna ici i preko 9,,a motor je izdrzljiv moja je imala 230 000 i isla je ok nije bilo nikakvih problema..pozz
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
evo imao sam iskustvo sa mareom 98god 1,6 16v auto ide fino moze se porediti sa diselom 1,9 potrosnja onak na otvorenom lagane voznje oko 7 a po gradu zna ici i preko 9,,a motor je izdrzljiv moja je imala 230 000 i isla je ok nije bilo nikakvih problema..pozz

ee hvala brate ...

znaci nebi trebo imat problema ... jesi imao kakvih kvarova
 
Član
ja sam ti odma rekao da ne znam za benzin,al ova u ovom slucaju dizelka je bila cist promasaj,vazda neki pehovi s njom,sto ne mora da znaci da je i s ostalim tako;)
 
Član
Taj benzinac 1.6 16v sam ja imao u bravu 4 god i nikad nisam imao problema,ali bas nikad! Auto sam prodao sa 187000 na satu i jos uvijek slusa dobro i tog momka! Dijelovi ne znam kakvi su sto se tice auta,ali mislim da su tu negdje sa bravom i da nisu skupi! 1.6 16v ti je napouzdaniji kod Fiat benzinaca! I da,kod mene je auto bilo 98 god! ;)
 
Član
Sto ne bi valjalo :icon_question::icon_rolleyes:
U ovlasteno servisu dijelovi jeftinoi nego za druga auta istog godista vw,ford ,citroen barem kod nas ovdje ne znam kako je na drugim mjestima ...

I ja sebi trazim karavana mareu za posla i to JTD cu neku uzet vjerovatno ako neko zna da se prodaje neka samo da je motor OK moze i sa losijom limarijom neka javi ...:icon_smile:

I odes u neki gotivnij servis gde popravljaju gotovo sva auta sve modele i pitas a ne otic u Nipex i pitat valjal marea :lol:
 
Član
drug ima 1.6 16V, i nikad nije imao problema sa njom. ulje Seleniju sipa i odrzava redovno. a zgazio je preko 220k
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top