Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Pa tako, djeluju sitno jer su felge 17" na njoj, alfini jesu nesto veci, ali su unisteni, popucali su od kocenja, tako da....a i ne pasu, alfine glavcine imaju 5 rupa itd..
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Danas sam se vozikao kroz Tz malo, pogledi su neprocjenjivi :D auspuh mi samo napola obavlja funkciju, kad v6 zaurla :D

Sad malo pajki pred zgradom, odmara :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Fino :D tona stvari se treba uradit, spakovat itd. pa je nisam ni htio puno stiskat, malo sam je kroz stupine pritisnuo jace :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

trizex je napisao(la):
Fino :D tona stvari se treba uradit, spakovat itd. pa je nisam ni htio puno stiskat, malo sam je kroz stupine pritisnuo jace :icon_twisted::icon_twisted:
ja u Deliciji bio kad si prolijeto...fino ide zasad, al nemoj ba onako...ovog ljeta se najvise udesa kroz Stupine desilo sto se tice pjesaka...zacas neki krene prelazit cestu...
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Znam kak je gore, zivio sam 9 i po god gore :D volim onaj dio od 6tice do raskrsca jer je ravan i sirok :D
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

trizex je napisao(la):
Znam kak je gore, zivio sam 9 i po god gore :D volim onaj dio od 6tice do raskrsca jer je ravan i sirok :D
ma vjerujem da znas...al onako kazem...nedo bog pjesaka udarit, to je najgore...a danas nedelja, bas ih je puno bilo...zato ja kazem :)
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

ma dobro ba...moro sam malo...hehe...samo ti nastavi s autom...
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Urla v6 aaa :cool:
Jel ti sad urla i dzep,kakva je potrosnja ?
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Schumi je napisao(la):
Urla v6 aaa :cool:
Jel ti sad urla i dzep,kakva je potrosnja ?

Ne znam stari, i vjeruj da me ne interesuje to pretjerano. Nije da se ima para na bacanje, al svaki ceif kosta, a ja sam navikao vozati 1.4 sepet koji trosi 12l normalne voznje, ovo barem ide cak i kad ga "normalno" vozis.

Ali ti mogu rec, a sad govorim opcenito, da sam razocaran kakvo je vrijeme doslo. Nije to do tebe, al apsolutno SVIMA prvo pitanje koje postave kad cuju koji je motor u pitanju je - a koliko to trosi? Jebiga, tuning svijet ispade da je spao samo na to cije ce manje trosit, a ne kako ce auto ici.....
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Pa eto, sad je pred zgradom kuci, pa bi mogao nahvatati druga s aparatom da snimim malo, vidjet cu danas da ga naganjam
 
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

trizex je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Urla v6 aaa :cool:
Jel ti sad urla i dzep,kakva je potrosnja ?

Ne znam stari, i vjeruj da me ne interesuje to pretjerano. Nije da se ima para na bacanje, al svaki ceif kosta, a ja sam navikao vozati 1.4 sepet koji trosi 12l normalne voznje, ovo barem ide cak i kad ga "normalno" vozis.

Ali ti mogu rec, a sad govorim opcenito, da sam razocaran kakvo je vrijeme doslo. Nije to do tebe, al apsolutno SVIMA prvo pitanje koje postave kad cuju koji je motor u pitanju je - a koliko to trosi? Jebiga, tuning svijet ispade da je spao samo na to cije ce manje trosit, a ne kako ce auto ici.....

jos nedo bog da se tuneri pocnu bavit hibridizmom :lol: dokle bi dogurali...znas kako ide "plati pa klati"...ili ti "ljudi bi se *ebali a da im ne udje"...
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Ma boli te cuna Ajdine za potrosnju
pun gas potrosnja nije bitna
bitno je da ti je croma hitra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top