Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

sretno ti s ovim fkt...izgleda da ce croma bit opaka masina...mm, samo naprijed...
 
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

Samo naprijed Trizex...Svaka cast...Neka je sa srecom da ti masina sto prije zasija u novom ruhu...
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

Cisto da napisem koji red, nemam puno slika nazalost, Quattro je kriv, obecao je aparat :D

Benzinac odavno izvan Alfe
evo jedna slikica masine
Photo-0027-1.jpg


Danas izvadjen i dizel iz crome, sutra akobogda ubacivanje benzinca, imam kamaru sitnica rijesiti ako stignem na vrijeme. Radi se svaki dan, u medjuvremenu ubacio u Cromu 4xelektricne podizace, centralno, retrovizore na struju, spremio drugu instrument tablu da se ubaci, sutra jos nesto malo instalacije treba razvuci i pospajati za nove dzidze sto sam ubacio.
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

triza napredujes pravo hhhh koliko li ces samo da ulozis u jega ima da vrijedi ...dosta sretno qme i da ga upalis iz prve..xd
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

Mali veliki update

Motor upalio prije nekoliko dana, provizorno naravno, sve onda sklonjeno da se lijepo pospaja i namontira.

Motor upasovan, sve podotezano, na mjestu, jucer zavrsio s pravljenjem nosaca za akumulator, nova mjesta za bobinu i plocicu, provukao svu instalaciju pospajao i lijepo sklonio, instrument tabla montirana, veci dio barem, sva crijeva i slicno razvucena i dotegnuta, ukratko, pod haubom je 96% sve na svom mjestu, jos par sitnica oko zica, odzraciti hidr. kvacilo i crijeva od goriva spojiti.

Inace povelik problem je iskrsnuo oko poluosovina, u jednom trenutku se cinilo da ce jedino rjesenje, s kojim bi bio sretan naravno, biti da pravim nove poluosovine...kad sam cuo cifru od 350 km nije mi bilo dobro :) na svu srecu, nisam jos prodao dizelov mjenjac, i na drugovu preporuku izbijem ruze iz diferencijala,da usporedim s alfinim , i bogami, identicne :D tako da sam uspio upasovati cromine fabricke poluosovine bez problema. Inace ne bi islo nikako, nema dovoljno mjesta da se pravi ikakav distancer, pixna ili slicno.

Sutra bi akobogda mogla pasti i test voznjica, nadam se :D
 
Super Moderator
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

svaka cast nek si i ti zavrsio cromu :icon_biggrin:
nadamo se uspjesnoj test voznji ;)
 
Super Moderator
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

pa dobro napreduje polako... nek je motor ubacen i nek je ispalo sve kako treba (valjda)
malo slika ne bi bilo lose a i koji video napravi :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

A i meni je pravo zao radi slika, bar za svoju dusu da imam dokumentacije, al et....bilo je kamaru zanimljivih stvari, sto se moralo ili praviti ili prepravljati.....tako grah pao
 
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

Bravo Trizex;) Neka je sa srecom...Javi kako bijese na probnoj...Nadam se da cu imati priliku da se provozam u bolidu:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top