Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Hvala svima na info i na podrsci, meni je samo da ga spakujem da radi i da ne potera opet neki maler, a odrzavanje ce imati maximalno, ulje samo full sintetika, lagano dok ne postigne temperaturu i slicno...Nadam se da ce do 1.Maja biti upaljen, farove od maree bih takodje trebao uzeti tad ako izdrzim finansijski, najzalije mi je je sto sam hteo na SR sa njim, pa sam sa tih 400-500e koliko cu dati mogao lepo da ga spremim ali jbg, mozda neke druge godine.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

druze zao mi je za ovo sto ti se desilo i zelim ti svu srecu u daljenjem radu i da u njega spakujes opet finu masinu to su super masine samo traze da se brine o njima i redovno vodi racuna falili sta god ;) lijep pozdrav
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Maler za malerom, drugi motor nema kompresiju na 3 cilindra, a vec ubacen :/ Navodno je bio extra ali duze sstoji pa su zaribali verovatno ventili, pitanje za sve da li se tu vise isplati skidati glavu i uraditi je(o trosku coveka koji ga je prodao) ili uzeti drugi motor(koji dobijam umesto tog)?
 
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT

jojjj stvarno mi je zao:icon_cry:,ali moja preporuka ako je vec covjek koji ti je prodao motor voljan da plati radjenje glave uzmi to nego novi motor,jer onda kad odradis glavu znat ces da je kao "nova" a sa novim motorom opet ces imati macka u vreci,,,po meni bi trebao odraditi postojecu glavu a usput bi provjerio i ostale komponente motora,nadam se da nece vise biti lose srece i da ce hgt zasjati u punom sjaju,,neka je sa srecom i da ubrzo bude happy update,,,sretno i izvjestavaj nas
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Stvarno dellas moram priznat da si gori od mene ! :lol:

Jebo ga, kvar za kvarom, sta si ti bogu skrivio ? Idi brate u crkvu, zapali svijecu, pomoli se, mozda te krene na bolje !

Ako ce ti lik platit obradu glave, uzmi pare i uradi to, jer kao sto rece road_runner, novi motor moze bit macak u vreci ! Ovako ces znati na cemu si kad sve to odradis ! Neka je sa srecom, da se sto prije sve to rijesi ! ;)
 
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT

ma ja samo skini glavu odradi je da valja usput malo prosiri ispoliraj kanale (mozes sam sebi ;))ubaci nove karike,lezajeve,i barem znas da imas ful ispravan motor koji je spreman za dalje prerade tipa NOS ili slicno..
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Auto je kod njegovih majstora pa ce oni nesto skarabudziti jer je lik pristao da to sredi kod svojih majstora jer kod njih ne daje kes pare...valjda ce to liciti na nesto, ostaje mi samo da se nadam.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ma bice dobro nego sta...onda ima da letiiis :cool:

ubuduce provjeri ponekad ulje :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dellas je napisao(la):
ostaje mi samo da se nadam.

Nada poslednja umire.:icon_biggrin:

Sa srećom, bro, biće to u redu, a onda se otarasi krša i traži neki auto.:D

Nisi ti čuo onu narodnu:
Sačuvaj, Bože, rata i FIjATa.:D
 
RE: Fiat Bravo HGT

da ti kazem,Fiati su dosta dobri ali traze dobro ulje,zato kazem Selenia,to sto se tebi desilo jbg :( zao mi je,ali napravice se da smo mi zdravo :D to sto se tebi desilo desilo se jednom momku na HGT-a kod nas ovamo,jednostavno promjenio je ulje,ali pogresno je usuo,ne seleniu nego neko koje mu ne odgovara i poceli su da mu se cuju venili i zaribao je posle nekolika dana :( ali napravio ga je 400e ga je sve kostalo,sad je opet onaj stari i ide ko promaja :D ali sad zna kako da ga pazi i nema mu smrti :D
trazi po otpadima djelove za masinu tako ces duplo jeftinije proc ... ili mozda da ugradis neki drugi motor pa napravis atest,naprimjer 1.9 JTD :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Sačuvaj, Bože, rata i FIjATa.:D

To Oggy ! :cool:



Dellas druze, pazi da ti "njegovi" majstori opet sta ne zavale, jer kao sto si reko, nedaje ciste pare, ko zna sta ti sve mogu spakovat...da ne bude "drzi vodu dok majstori odu" il kako vec kaze izreka ! :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Prelijep auto a i dobar motor :) samo ga redovno odrzavaj i sve ce biti ok :)


P.S. Zavidim ti na felgama :D :D :D

potpis ZAVIDIM TI NA FELGAMA heh i u svakom slucaju puno predjenih km bez ikakvih kvarova ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top