Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT

O kakvi crni dobar, nisam ni stigao da poslusam trizu da odem kod majstora da skinem karter i proverim stanje, motor je prolupao :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

E jebiga drug, bas mi je zao, ispade k'o da sam ti naslutio to......nisi mu ti mogao presuditi tako brzo, to je spakovano bilo samo za prodaje, garant....
 
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT

uu jbt :icon_mad: nista drug sad ga samo slozi kako treba nmj zalit i to je to..nema ti druge ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

izgleda taj deda što ga je vozio da je ipak imao sina ili unuka koji ga je zaklo, i 80% ljudi koji kupe neke jače aute odmah idu pun gas, ne kažem da si možda i ti tako ali jbg teško je odoliti zvuku hgt-a..
tako sam i ja kad sam kupila bravo zatekla ga sa ni kapi ulja, kod kupnje je palio na zub a onda kod kuće kad se ohladio nije mogao ni upaliti, napravila odmah veliki servis i eto da kucnem ni dan danas problema sa motorom..
ne znam kakvo je stanje tu ali u Hr je mali broj brava hgt i punta gt kojima su zdravi motori, možda ti je sad najbolje rješenje da dovučeš iz italije nekog hgt-a za male pare, prebaciš motor i ostatak prodaš u dijelove, recimo bravo 1.6 se da naći tamo za 300-400 eura a ovdje za te pare ne možeš ni motor kupiti..
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

U jednoj potpuno normalnoj voznji motor je samo poceo da lupa, nisam presao sa njim vise od par desetina kilometara nisam ga jos isproveravao pa sam vozio samo sto moram i to lagano...izgleda da je ostao bez ulja ili slicno, provericemo sutra na cemu sam i sta je najisplativije.

Treba mi predlog onih malo iskusnijih, finansijska situacija je ocajna, za 15 dana idem u Bugrasku na more znaci trenutno je katastrofa pa ne mogu uzeti stranca. Sta vi mislite, da li bi bilo pametno uzeti samo drugi blok?Nasao sam za 200e...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Prvo otvori svoj blok, pa vidi stanje, mozda ti trebaju samo radilica i klipnjace, mozda samo radilica, kompletan blok je dobra solucija ako znas da je od 100% ispravnog motora, recimo kompletnog motora, koji bi se mogao provjeriti, inace je i on macak u vreci....a ni 200e za blok i nije neka sreca od cijene, gdje si to nasao?
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

biraj VIS ako ikako mognes, to je 155 hp :)

pitam jer znam za otpad u BG koji specijalizira za talijane, i to iskljucivo preko 2 litra motori....
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

E jebi ga. Glupo je sada govoriti, ali bio si upozoren da ti motori imaju problema. Svaki polovnjak je mačak u vreći. Žao mi je...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ej jbga odmah peh, steta ...
taj od 250 e je dobra ponuda, uzmi koji je manje presao ako se zna i sretno ubuduce :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
biraj VIS ako ikako mognes, to je 155 hp :)

pitam jer znam za otpad u BG koji specijalizira za talijane, i to iskljucivo preko 2 litra motori....

Nasao sam i VIS ali samo jedan isto u Sapcu, 400e trazi sa mogucnoscu da mu spustim 50-ak evrica ali iako je to najbolji izbor to mi je u ovoj situaciji mnogo, jer kod njega moram da zaboravim i na plin, a na ovom autu je nov uredjaj.

ZELA GTI je napisao(la):
E jebi ga. Glupo je sada govoriti, ali bio si upozoren da ti motori imaju problema. Svaki polovnjak je mačak u vreći. Žao mi je...

Znam druze sve ali ovo nisam ocekivao, ne vredi tugovati idemo dalje...

AnDel je napisao(la):
ej jbga odmah peh, steta ...
taj od 250 e je dobra ponuda, uzmi koji je manje presao ako se zna i sretno ubuduce :cool:

Slozicemo nesto brate, a ja cu voditi racuna posle o njemu, pa nije valjda od kartona taj motor mora da radi ako se vodi racuna o njemu!

P.S. Prodajem bubreg ima li ko zainteresovan?!
P.S.2 Molba za moderatore, stavite mi ispod nicka "maler" :)
 
Administrator
RE: Fiat Bravo HGT

šteta brate... ali napravit ces ti to da sve bude kako treba... samo polako...

jbg ne kazu dzaba kupovina polovnog auta je macak u zavezanoj vreci jer nikad ne znas sta ce te snaci.


odradjen PS2;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top