Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Bravo Projekat

branik je extra svaka čast na izboru i izradi onaj tko kaže da nevalja nema pojma sretno dalje sa radovima svaka čast
 
Član
RE: Bravo Projekat

jos malo pa ko moj :lol::lol::lol:
aldene gdje ti je stara karambolka?jel na prodaju? meni zao moju rezat:icon_cry::icon_cry: javi mi eto ako bude na prodaju pa da skupljam lovu..;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

elmir je napisao(la):
jos malo pa ko moj :lol::lol::lol:
aldene gdje ti je stara karambolka?jel na prodaju? meni zao moju rezat:icon_cry::icon_cry: javi mi eto ako bude na prodaju pa da skupljam lovu..;)

e zakasnio si malo. njegova bivsa karambolka je kod danny-ja evo i slika

2ajcpav.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

stetaaaaaaaaaaaaaa.. izgleda da cu morati rezat svoju:icon_cry: ali necu ovako uraditi negdje sam vidio skroz drugacije pa cu tako..a zao mi je dirati:icon_cry: :icon_cry::icon_cry:
il da mi aldene prodas tu sad sto je na bravu;):cool:
 
Član
RE: Bravo Projekat

Drug, fino izgleda, samo mi nekako previse prejaki usisi i bucmast branik...aj opali jednu sliku s njuske direkt da se vidi fino...
 
Član
RE: Bravo Projekat

Mozemo pricat svasta, al po meni mu je legao extra, nekako mu ojacava izgleda, samo naprijed drug.
 
RE: Bravo Projekat

JD. je napisao(la):
ja ne bi izbusio haubu radi tih osiguraca nema tih para, stvarno ne kontam koji je fazon sa tim :) a i ne izgledaju mi uopste lijepo

pravo bezeze nebih ih ni ja nokad stavio oni vise stoje na kecu golfu ili na tako starim autima inace bravo je haos!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top