Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

eee sve sam pregledo odlicno izgleda boja mi se pogotovo svidja a imeni nije jasno sto ttako lijepu haubu izbusi nisi trebo al eto . Veliki pozz i sretno u daljnjim radovima. . .
 
Član
RE: Bravo Projekat

nesto i ja mislim ovako raditi ali s staylingom motor nediram..samo polako i okaci jaro slike da mogu slinit heehe..a za haubu nebi je ni ja izbusio nema ti para ima u fisu kupiti plastikice u tom fazonu sam ih zaljepis i miran :D
 
RE: Bravo Projekat

ovu mu služi svrsi ovi osigurači da se hauba nebi otvorila pri većim brzinama i slično a kakve koristi ima od obične plastike odnosno imitacije kopči meni je ovo sasvim ok i potrebna stvar malo strši ali kad se sve uradi ispadne extra svaka čast sretno dalje
 
Član
RE: Bravo Projekat

jarane ako budes prodavao te farove s lecama javi mi al i da bude uradjena tako pozicija..ili ko mi moze to uraditi na ovim obicnim farovima da mi pozicija svijetli tako kao kod tebe..pozz
 
Član
RE: Bravo Projekat

Koliko znam to su farovi od maree, a ove pozicije rade ti LAV tuning, pocimaj Ligu ili kompanjone za to :)
 
Član
RE: Bravo Projekat

znam da su farovi od maree ali mi se stvarno svidjaju kako su uradjeni s ovom pozicijom pa ako budu na prodaju il za zamjenu za obicne farove naravno uz moju doplatu nek se prvo meni javi :D pozz
 
Član
RE: Bravo Projekat

kupis braca farove. kontaktiras aldena i rijesite to za cas. ja mislim da nece svoje farove prodavat al ce ti ja mislim odraditi iste ako se sa njim dogovoris
 
Član
RE: Bravo Projekat

Poslije jedne malo duze pauze nastavljamo radove, dok se ne dobiju pare da se uveze coupe odlucio sam zavrsiti sve radove oko izgleda auta (spojlere i ostale stvarcice) da se pripremi za ponovno farbanje a i da iskoristim sto je motor vani da se ofarba i unutrasnjost oko motora. Danas uzeti spojler za krov gdje je nekad bila antena da se pokrije rupa a i imat ce dodatne funkcije i kupljen nastavak za zadnju karambolku.

Spojler za krov:
6gxvfdjp2.jpg

2r3zdxxpq8.jpg


Nastavak za zadnju karambolku:
119mm41wh3.jpg

4l0ihlie6.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

Drug, majke mi ja mu en bi roofscope stavljao...ali za sebe radis pa cu onda reci: U go girl ! :D:D:D
 
Član
RE: Bravo Projekat

Prerađena malo zadnja karambolka, stavljen nastavak a onda malo skinut zadnji lonac jer ce sad malo morati da se stima prema karambolci pa je ociscen ofarban i ispoliran.

Karambolka:

Prije spajanja:
f_1m_5253132.jpg

Liga i ja udaramo po nitnama:
f_2m_0f1940b.jpg

Kako ce izgledati odokativno:
f_3m_a41b338.jpg


Karaambolka je poslije zavrsila kod plasticara da se zatvore otvori za macije oci i da su uradi jos par stvari.

Zadnji lonac:
Malo igranja sa brusilicom i bio je vani, onda lagano smirgl u ruke i na kraju sprej za visoke temperature.
f_4m_516a4f9.jpg

f_5m_4c61af2.jpg

f_6m_9948733.jpg

f_7m_798ca72.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

Na mom bravasu su papucice sa sajlama a to nam vise ne odgovara pa smo danas kupili papucicu sa hidraulikom, cilindar se odmah nosi u ferodu na reparaciju.

f_1m_4af7762.jpg


Odmah razdvojeni papucica sa nosacem:
f_2m_30864be.jpg


Cilindar poslije reparacije u ferodi:
f_3m_2ef3a3d.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top