Felge, prenizak ET, prekratki brezoni

Felge, prenizak ET, prekratki brezoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmm, druge? Al vidi kakve mogu biti ove kad se srede :icon_twisted:



Uploaded with ImageShack.us


Jos ovo je cvaja, na Hondi ce to bit even better :D

a naso sam brezone 10 cm u BG-u za 2e, smijesna cijena po komadu, al 4x4x4 hjoj

vidjet cu jos, bas nisam pametan, ovaj et bi bio odlican da ja imam neke 165/50 i sl, al na 195/50/15 ode to jos koji mm preko ruba.
 
Član
ma mani se corava posla ..
dok jos ganjas 402, ostavi felge po strani, de ti mjenjac sredi :icon_biggrin:

a felge kad vec ne gode, doci ce neke druge, i bolje ;) ispolira pukim sve
 
Član
ako ti se ne daje lova za duze brezone, rijesenje su druge fele...ganjaj sta made in japan , jel honda ili nije ;)
 
Jel vi znate onu "bjez od Japanca, nema dijelova i skupi su ko sam vrag", ima ovdje istine, ipak lako se ja za oem snadjem, al nac japansku felgu je mnogo ebeno, a cijena je tek da padnes na guzicu.

Sto se tice 402, nisam vise zaludjen ko sto sam prosle godine bio, sad se trazi all in one i brzo i lijepo, jbg mijenja se covjkek, normalno je to :D da ne govorim kolko je 402 skup sport, lako je do 15, cak i 14.5 al ispod, uf
 
:D nista iznad 15, bas sam konto srce u onu ljubicastu sto sam oko motora ofarbo, al nece meni nista glat. Evo sad trenutno pored fela, muku mucim sa instalacijom, pali pumpu, vergla, al nece da kresne da si pita, al o tom u nekoj drugoj temi ;)
 
Član
tokarenje srca felge i stanjivanje mesa NI SLUČAJNO
a to sta ti je et premali i strsi prema vani previse... ili nanovo rubove radi ili prodaj tockove ganjaj neke druge felge , brezoni su tu najjeftinije ulaganje treba spakovat rubove da to stane ispod a to ti je minimalno 300 maraka ulaganja da se kvalitetno uradi..
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
tokarenje srca felge i stanjivanje mesa NI SLUČAJNO
a to sta ti je et premali i strsi prema vani previse... ili nanovo rubove radi ili prodaj tockove ganjaj neke druge felge , brezoni su tu najjeftinije ulaganje treba spakovat rubove da to stane ispod a to ti je minimalno 300 maraka ulaganja da se kvalitetno uradi..

eto sve ti je covjek rekao...;)
 
Legend
Lija je napisao(la):
nabaci plasticne rubove,ofarabaj u jebacku boju,stavi duze brezone,okaci nekog medu nazad na karambolku i umrtvi u pod..i ja ti ljubim noge cim te prvi put vidim;)

smijem li se ja ovdje potpisat ? :D
 
Član
Ma nadji druge felge jednostavnije i jeftinije :D

Bilo kakve sa falcom zadnje 9 jota prednje 7.5 i perverzija :D:D:D

A dobre su i one tvoje bijele samo ih sredi za sad ;)
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
Lija je napisao(la):
nabaci plasticne rubove,ofarabaj u jebacku boju,stavi duze brezone,okaci nekog medu nazad na karambolku i umrtvi u pod..i ja ti ljubim noge cim te prvi put vidim;)

smijem li se ja ovdje potpisat ? :D

drago mi je da djelimo isto misljenje :icon_smile:
 
ne kontam serafi kratki jel? kako je to moguce da mi ej znat...jer to ej neki standard...a da rupe busis dublje (valjda si na to mislio) to je isto ko da skidas meso nazad...felga ima svoje specifikacije i ne treba to dirat....ja ne kontam uopste sta je problem kod tebe...jesil ti siguran da felga legne do kraja na glavcinu? kakva je centralna rupa? ako se objesi felga na glavcinu i podjes zavrtat mozda imas osjecaj da ne mozes puno puta okrenut...najbolje kad je skinuta felga proturi seraf i vidi kolko izlazi s druge strane...i obavezno vidi jel leziste za seraf konusno ili okruglo i isto tako vidi kakvo ti je na serafima...ima onih serafa sa malim konusom pa zaravnanjem...ti pasu na mlo koje felge, uglavnom na neke starije...de slikaj to sve ko cojk da vidim o cemu pricas...
 
Član
Lija je napisao(la):
nabaci plasticne rubove,ofarabaj u jebacku boju,stavi duze brezone,okaci nekog medu nazad na karambolku i umrtvi u pod..i ja ti ljubim noge cim te prvi put vidim;)

takodje potpis za ovo :lol:
a erol...nadji druge fele pa na poliranje,... preskupa je investicija da te felge nabacis,lakse i jeftinije ce te izaci neke druge slicne..a i znas kako to Ziko kaze "sve se to moze ispolirati":icon_smile:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Lija je napisao(la):
nabaci plasticne rubove,ofarabaj u jebacku boju,stavi duze brezone,okaci nekog medu nazad na karambolku i umrtvi u pod..i ja ti ljubim noge cim te prvi put vidim;)

smijem li se ja ovdje potpisat ? :D

potpis
osim za ovo "..i ja ti ljubim noge cim te prvi put vidim" :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top