Felge, prenizak ET, prekratki brezoni

Felge, prenizak ET, prekratki brezoni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ne kontam serafi kratki jel? kako je to moguce da mi ej znat...jer to ej neki standard...a da rupe busis dublje (valjda si na to mislio) to je isto ko da skidas meso nazad...felga ima svoje specifikacije i ne treba to dirat....ja ne kontam uopste sta je problem kod tebe...jesil ti siguran da felga legne do kraja na glavcinu? kakva je centralna rupa? ako se objesi felga na glavcinu i podjes zavrtat mozda imas osjecaj da ne mozes puno puta okrenut...najbolje kad je skinuta felga proturi seraf i vidi kolko izlazi s druge strane...i obavezno vidi jel leziste za seraf konusno ili okruglo i isto tako vidi kakvo ti je na serafima...ima onih serafa sa malim konusom pa zaravnanjem...ti pasu na mlo koje felge, uglavnom na neke starije...de slikaj to sve ko cojk da vidim o cemu pricas...

Nema kod njega sarafa, brezoni i matice
 
Član
Meni su tako nazad izbacene bile pa zakacaju malo, to me nerviralo pa sam nabacio 20 mm distancere naprijed.
Pa sad i prednji zakacaju... sad mi je nekako lakse :) :) :)
Ako mislis da vozas nekog po kolima nazad mijenjaj felge, ako ne ostavi ovako bit ce puno ljepse al nazad moze samo kesa
iz binga stat :):)
 
meni jos nije jasno kako seraf ili eto brezoni mogu bit kratki...to je neki standard valjda...nisam nikad cuo da neko uzima duze serafe radi alu felgi...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
meni jos nije jasno kako seraf ili eto brezoni mogu bit kratki...to je neki standard valjda...nisam nikad cuo da neko uzima duze serafe radi alu felgi...

naravno da mogu biti kratki sarafi... upravo radi et-a... evo kod starog mi org. skodine fele uzeo oz, isto ", kratki sarafi, morao duze uzet...
 
Član
e to je erole i kod mene problem.. ali meni je ET problem..sad je 25.. a dok je bio 36 bilo je super.. sad mi ljepse izgleda ali sam morao stavit gewinde da bude tvrđi. mislio sam i ja skidat mesa s unutrasnje strane a navarivat ispod matica.. al mi nesigurno zvuci.. nezz mozda je bolje da trazis druge fele..
 
Da,da , bio sam danas kod Pukija, vratio mu fele, jbg, puno komplikacije i puno para za moj dzep da se to sve sredi kako treba. Na kraju bi me ispalo blizu 400 km i opet imam problem previse izbacenih tockova. I ove trenutne Intra et25 takodje dosta strce, ove et13 jos vise.

Neko spomenu da su dobre i ove bijele, nisu lose, al nisu ni moje, moram drugu vratit. Uglavnom ganjo bi sad radije neke sa visokim ET-om da ih mogu ugurat pod blatobrna i malo vise prizemljit auto.

Da imam para, ja bi to ovako, ostavio ove Mahle, kupio cambere i naprijed i nazad tockove u minus, kupio neke gume eskitrim dimenzije tipa 165/50 ili 175/50 i jos spustio auto, helaflas jel :D AL nisam u toj mogucnosti jos, tako da... jbg, bice, bice :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top