FB - brisanje poruka ?

FB - brisanje poruka ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ArminM je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
svaku pojedinacno otvorit i lagano brisat. nema drugog nacina..tako je kad se curi da password :p

:lol::lol::lol::lol:

kako covjek zna:icon_biggrin:

salu na stranu, nisam jos bio u toj situaciji. jebes vezu ako u njoj nema povjerenja, a ako hoce proslost da istrazuje, normalno da sam prije nje imao zivot..
 
Član
Ma sve to stoji da smo imali zivote i ja i ona ... Vec frka je sad kad imas zivot -nju hahah sto onda imas jos tih zivota hahaha a ima ih na FB bogami pofino .. ima se sta brisati :D


JBG odoh brisati , a admin ak hoce nek zakljuca temu da neb bilo SPAM ovo ono ...




znaci sve decki rucni rad .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
evo ovako ova skripta brise po 20-30 poruka u komadu.
koristi mozillu instaliraj ovaj dodatak https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/ zatim je ponovo pokreni zatim idi na ovaj link http://userscripts.org/scripts/show/133483 i ides gore install ponovo je pokrenes.
imas gore u desnom kutu glavu majmuna :lol::lol: idi na facebook i klikni na poruke i dobijes opciju all delte i obrise ti tu stranicu i ides starije poruke.

eto kad si toliki shevac skratio sam ti bar malo vremena :lol::lol:
 
Član
hahahhahaha meni je to proslo sretno zavrseno nakon godinu i nest imanja pw a sada je promijenjen na obje strane joj miline :lol:
 
Član
ja nezz sad na koga se misli sa tom preporukom curi belmin1 ? valjda ovom sto je postavio temu :icon_rolleyes: bar se nadam :icon_smile:
 
Član
Samo vi zajebavajte .......


Sto je sigurno sigurno je , et ti vremena da te forumske kolege zajebavaju :D:D


ZADNJA KOCNICA - hvala ti puno rijeseno sve ;););)








Et sad mozete LOCK da me ne zajebaavate :D
 
badboy je napisao(la):
Samo vi zajebavajte .......


Sto je sigurno sigurno je , et ti vremena da te forumske kolege zajebavaju :D:D


ZADNJA KOCNICA - hvala ti puno rijeseno sve ;););)








Et sad mozete LOCK da me ne zajebaavate :D

;););) od jabuke sto skupis na svadbi castis me novim felgama :lol::lol::lol:

provjeri opet jel sve ok ugasi majmuna pa sve pregledaj dobro onda daji lozinku ;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Ti pioniru zloupotrebljavas ovlasti , dajes privatne podatke :lol::lol::lol::lol::lol:



Sam vi zezajte hahah , jebo vas , da vas nema trebalo bi vas izmislit

Zadnja kocnica : punac sef u jednom odjelu vw -a ;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top