FB - brisanje poruka ?

FB - brisanje poruka ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
Mene je sinoc pitala da joj dam ... ja joj rekao da nemoze ... reko ima dosta privatnih poruka koje mozes ako te budem zenio saznati vremenom ... dosta sam povezan s porodicom i to je to xD


Na sta se ona naljuti i ev od sinoc nece da prica hahaha majku joj , lako je njoj meni dati svoj pass kad u nje sve na njemacki a ja nekontam nist :D


---------------------


Nisam jos nijednoj dao , ovoj se izvlacim al ova ce najjvjerovatnije sljedece godine pasti zaruke ... vidjet eemo koliko ce trajati ovo s passvordom
ako ti njoj ne das sifru nece ni ona tebi dati... znas vec na sta mislim :cool::cool:
 
Član
scorpio je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Mene je sinoc pitala da joj dam ... ja joj rekao da nemoze ... reko ima dosta privatnih poruka koje mozes ako te budem zenio saznati vremenom ... dosta sam povezan s porodicom i to je to xD


Na sta se ona naljuti i ev od sinoc nece da prica hahaha majku joj , lako je njoj meni dati svoj pass kad u nje sve na njemacki a ja nekontam nist :D


---------------------


Nisam jos nijednoj dao , ovoj se izvlacim al ova ce najjvjerovatnije sljedece godine pasti zaruke ... vidjet eemo koliko ce trajati ovo s passvordom
ako ti njoj ne das sifru nece ni ona tebi dati... znas vec na sta mislim :cool::cool:
-


----------------------------------------


joooj Boze znaci poslije brisanaj poruka mogu komotno mis kupit novi :p






@ OMO : ovo je mozda bilo nekad , sad nemoze sve od jednom
 
Član
Ja to ne mogu nikako da shvatim, izgleda nestalo povjerenje cak i izmedju bliskih osoba, da ne govorim dalje...

Nikad mi nije palo na pamet da uzmem mobitel od cure da pogledam a kamoli da trazim passworde od FB ili slicno...
 
Član
jusuf je napisao(la):
Ja to ne mogu nikako da shvatim, izgleda nestalo povjerenje cak i izmedju bliskih osoba, da ne govorim dalje...

Nikad mi nije palo na pamet da uzmem mobitel od cure da pogledam a kamoli da trazim passworde od FB ili slicno...

Nije teb ...


Al jest njoj al ti ne smije reci :lol::lol:


----------------------------



Zensko je jarano cudno ... sve bi da znaju
 
Član
Nije ni njoj, jednostavno je tako, ne razmisljamo o tome uopste jer nema ni potrebe, a ako nesto trazis to ces i da nadjes, bez obzira bilo toga ili ne...iz bespotrebne sumnje samo mogu da nastanu veliki bespotrebni problemi...
 
Član
Sve i da nema nista, kad hoće belaj nađe se glupost :icon_mad: zato potamani sve poruke, zadovolji joj radoznalost :D
 
Član
kazes svim curama da ces ih privremeno blokirat i onda brisi poruke..i sve ostale tragove...al nemoj da si preofirno cist..ostavi malo nesto..;)
 
evo ih za tebe badboy, ovo cemo ti za rodjendan kupit :lol:

papucej.jpg
 
Član
__minel__ je napisao(la):
kazes svim curama da ces ih privremeno blokirat i onda brisi poruke..i sve ostale tragove...al nemoj da si preofirno cist..ostavi malo nesto..;)

da, da, ostavi koju :D cisto onako da vidi da imas drugih opcija,a da si opet njen :icon_twisted:
 
Član
Vi ste veci papucari nego ja vi sto mi kupujete papuce i to :D:lol::lol::lol: Pusti ti tu vasu pricu papucar ovo ono ,otreses joj vilicu koji put ... Cisto jer ima svega u porukama i sto treba i do sexy slllika poslanih od subote i tako ...

------------
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top