FB - brisanje poruka ?

FB - brisanje poruka ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej postoovana gospodo ovdje :


Zanima me jel se mogu kako FB poruke izbrisati brze , jel postoji ijedan brzi nacin osim onog sto ja znam a to je znaci da svaku poruku moram otvoriti i brisati ??


Svasta nest ima u porukama pa valjalo bi poceti ponovo "ispocetka "
 
Član
druze ja sam trazio na raznim forumima i nista nisam nasao,tako da ne preostaje samo svaku pojedinacno ....
 
Član
Death_beat je napisao(la):
svaku pojedinacno otvorit i lagano brisat. nema drugog nacina..tako je kad se curi da password :p




OVO ME I CEKA al sve nekako odugovlacim al neznam jos koliko cu moc ...




ps. lakse bi mi bilo napravit novi profil nego obrisat poruke xD
 
Član
badboy je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
svaku pojedinacno otvorit i lagano brisat. nema drugog nacina..tako je kad se curi da password :p




OVO ME I CEKA al sve nekako odugovlacim al neznam jos koliko cu moc ...




ps. lakse bi mi bilo napravit novi profil nego obrisat poruke xD
ahahahahah znam kako ti je druze vjeruj,jedan sam se zadaj samo oko toga i ja sam i delete _D
 
Član
Mene je sinoc pitala da joj dam ... ja joj rekao da nemoze ... reko ima dosta privatnih poruka koje mozes ako te budem zenio saznati vremenom ... dosta sam povezan s porodicom i to je to xD


Na sta se ona naljuti i ev od sinoc nece da prica hahaha majku joj , lako je njoj meni dati svoj pass kad u nje sve na njemacki a ja nekontam nist :D


---------------------


Nisam jos nijednoj dao , ovoj se izvlacim al ova ce najjvjerovatnije sljedece godine pasti zaruke ... vidjet eemo koliko ce trajati ovo s passvordom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top