Fast and Furious 6 (Fast six) 2013?

Fast and Furious 6 (Fast six) 2013?

Gledajuci ovaj 5ti dio malo sam se bacio na google da vidim imali sta o snimanju 6stog dijela . Nasao sam par tekstova da ce ista postava biti kao u petici i jos da se valjda pocela snimati prije 3 mjeseca i to u Evropi. Da li neko ima vise informacija gdje ce film biti sniman tacno ?
 
Član
Koliko se sjecam, na kraju prvog dijela je vec sesti dio predstavljen u evropi...
odnosno ona djevojka od dominica snimljena ziva negdje u rusiji... ;)
 
@CorradoM to si ti pobrko u 4 je ona poginula a u 5 na kraju je ona sto je glumila u drugom dijelu policajka donijela sliku o ovoj curi od Dooma onom policajcu sto je u 5 ganjo ove po Riu i tu se nagovjestava 6 dio da je negdje u Njemackoj i da pljacka vojne konvoje ;)
znam da je zapetljano napisano ali ipak je skoro 4 ujutro ;)
 
Tacno tako u Berlinu sad sam pregledao kraj , covjece tako blizu a tako daleko ne bude li sad svaba u filmu zapalit cu ga. Da li se moze naci informacija kako sta gdje se tacno snima?
 
ma de po obicaju Doom ce vozit Muscle a onaj nekog Japanca jedino ako ona bude sto je ganjala Porsha mozda ona provoza GTI-a :lol: :lol: :lol:
 
Ma ja tako ce biti za njih al ovako druga auta ce biti sigurno evropska , bugati audi r8 bmw m-ovi i tako to . Da znam da ce biti nesto tipa da mozes dovuci auto na scenu spremio bi se i otisao odma

Ebase mu majku nece vise biti to to , mi se svi nadamo da misle obrnuto al oni napravise nesto sto se vidja stalno , izgleda da je to kraj serijala o nabrijanim autima:icon_cry:

It was also confirmed that Universal intended to transform the series from street-racing action into a series of heist films with car chases in the vein of The Italian Job (1969) and The French Connection (1971), with Fast Five as the transitional movie. Universal chairman Adam Fogelson said:

The question putting Fast Five and Fast Six together for us was: Can we take it out of being a pure car culture movie and into being a true action franchise in the spirit of those great heist films made 10 or 15 years ago?
 
Član
cini mi se da sam ja negdje procitao da se neki dijelovi snimaju u Glazgovu, al moguce i da sam pobrkao, nemoj me bas preozbiljno uzimati, jer nisam 100% siguran...
 
Član
Fast six je sniman u Londonu neki scena, ima na youtube kao neki trailer moze se pogledat, Izgleda da ce bit dobar film :))
 
Da,da ..Gledo sam triler za film .. Na početku Dominik vozi GSI-ja,ali ga nešto zeza i onda se on odlučuje na kupovinu GTI-ja cvaje i tu sve počinje..Uglavnom ,na kraju se on kune da neće više Opelu ni prismrdit' i da će vozit' VW do kraja života :lol::lol: Šalim se,uglavnom jedva čekam :cool: Zadnji dio i 3. (Tokyo Drift) su mi nekako najjači,imam osjećaj da bi i ovaj mogao biti extra :cool:
 
Član
bice jos dva filma, fast six i fast seven. sa fast five je pocela triologija i u planu je u startu bilo da naprave tri filma. plan im je bio da se odvoje od onih starih filmova da bi mogli snimit ovu novu triologiju koja ce biti bazirana na onim filmovima al ce bit u drugom fazonu, tj. ove pljacke koristeci auta. a ovaj drugi dio se snima u velikoj britaniji i njemackoj, tako da je za predpostavit da ce biti evropskih auta.
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
@CorradoM to si ti pobrko u 4 je ona poginula a u 5 na kraju je ona sto je glumila u drugom dijelu policajka donijela sliku o ovoj curi od Dooma onom policajcu sto je u 5 ganjo ove po Riu i tu se nagovjestava 6 dio da je negdje u Njemackoj i da pljacka vojne konvoje ;)
znam da je zapetljano napisano ali ipak je skoro 4 ujutro ;)

Mislio sam na ovaj zadnji dio tj. peti dio, a napisao sam prvi. mislimo na isto uglavnom...;)
 
Član
opet ce se voziti 6543 km/h i prolaziti kroz otvore siroke 2m :D



znaaaas koja ce filmcina to biti :D
 
Ma jebo to sve , ja ih gledam zasto sto su se drzali te price o autima , cesto sjednem pa upalim 1 , 2 , 4 i 5 dio i odgledam i ono bas mocno ispadne ta se vec koiliko 10-11 godina snima film sa istim glumcima i sa istim sranjima sto prave , trkama i ostalim zajebancijama . Nemas nijedan film osim ovoga na tu temu i sad ce i to da sjebu , nigdje veze sta ce ljudima akcioni film kad je svaki drugi na tu temu .
 
Top