Fast and Furious 6 (Fast six) 2013?

Fast and Furious 6 (Fast six) 2013?

Član
Na fb stranici Vin Diesela imaju neke slike kao da se snima u Londonu znaci da nije suplja! :cool:
 
sub3r je napisao(la):
opet ce se voziti 6543 km/h i prolaziti kroz otvore siroke 2m :D



znaaaas koja ce filmcina to biti :D

gag_shift-600x480.jpg
 
Član
ma meni su filmovi odlicni, s obzirom da na tu tematiku i nema drugog visokobudzetnog filma...a vecina koja ga gleda nije sr-strucnjak ko ovi nasi na forumu :D
nece traziti dlaku u jajetu, a cilj filma je spektakl, sto u realnom smislu nebi moglo tako napraviti ;)
meni je ovaj zadnji i najbolji do sada, jer ima diverziju tak da tek na kraju znas sta se desilo, sto mi je omiljeno u filmu ako je kvalitetno odradjeno, uglavnom veliki dio novih filmova ide na taj fol...i izgleda kao zamisljena trilogija (npr. kao i batman sto je ponovo uradjen u nolanovoj reziji) gdje se na kraju da naslutiti nastavak filma :cool:
jedva cekam :cool:
 
Legend
jeste da su prva 2 dijela bili o race-u....i tokyo drift , i po svim onim preradama auta itd po meni bili bolji nego novi nastavci... al opet svi nastavci ne mogu na isti kalup , svaki je na svoj nacin poseban i dobar ....vjerujem da ce i 6-ti biti dobar samo da hoce bar malo da se vrate na tematiku prva 2 bilo bi perfect







addo je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ado jel to ti se dopisujes s njim:D :lol: :icon_exclaim:

Da da, rekao je mahsuz selam za edu spamera da prenesem! :lol:

edo_benz je napisao(la):
aaa sjetio me se znaci :lol: ve alejkumu selam :cool: :lol:

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ma ovo je isto ko i oni expandables ili oni kečer just entertaiment kad iskljucis mozak prejak film
 
Član
Ja kad gledam Fast and furious ja se bgm pravo uzivim i posle toga sjedem u auto i Glumim da sam vin diesel :D i guli auto :D HAHAHAHHAHA
 
Član
joj sto ovdje ima pametnjakovica. pa niko vas ne tjera da gledate film. ako vam se ne svidja nemojte ni gledati i cao
 
Top