Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon, idemo dalje, al nije ona emisija :p

odlicno :cool::cool: jedva cekam da vidim golim okom :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon, idemo dalje, al nije ona emisija :p

bravo decko:cool::cool:
jos krov rijesi i to je to:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon, idemo dalje, al nije ona emisija :p

svaka cast limpi ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon, idemo dalje, al nije ona emisija :p

sta cu tibko, opet idem na "budget tuning" :icon_smile: nista naravo bez zuke, radi super a ne lupa po usima ;)
a vidis mogao bi ti sebi uzet onaj axxon, jest da svaka 2 fabia na stylingu taj ima... al onda prodas meni jeftino ove svoje branike, happy ti happy ja :D

a raja hvala ;)

i da, evo zavrseno...
ispolirano, neke sitnice popravljene, znakovi svi skinuti, zacepljeno mjesto znaka nazad na gepeku... te jednom predjene stope zatamljene i zmigavci, nije mi se svidjalo sto imaju ovo sjajilo unutra oko krugova, ono malo previse bljestalo na suncu... te su malo pocrnile :icon_biggrin:

brzinske slike, mobom lose... uzivo naravno drugacije, al bit ce boljih slika...

kako je izgledala jesenas:
44625_127644300616165_100001117873423_150294_6196602_n.jpg

pa sada:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i na kraju, da me vise nije stid otvorit haubu kada neko pita, vrs ubacen :D :lol: barem zvuci fino, kao jaci motorcic, sada sto ne ide druga stvar :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon, idemo dalje, al nije ona emisija :p

Napredujemo :cool::cool::cool::cool:

Štope i zadnji kraj posebno dobri sada
;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 117, skidanje oznaka,...

e stope su sad super, onako su bile bas sljastece
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 117, skidanje oznaka,...

Momak ima da me castis nema ti druge,fino kazem limpi,zatamni malo stopke ti "de baaaaaaaaaa struja sta ti je "sjecas se,a??? a vidi sad...nista bar cvaju mi dodzes :D
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 117, skidanje oznaka,...

fabia za pozelit :cool: svaka cast limpi ;) puno si postigao i daleko je od tvornickog :icon_biggrin:

sad samo :123: :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 117, skidanje oznaka,...

Dobar VRS.:D

Još kad se sjetim zvuka iz Gradiške, svi turiraju i pucaju u blok, pa i Limpi upali mašinku i da mu ga malo po turu.:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: str. 117, skidanje oznaka,...

OggyBoy je napisao(la):
Dobar VRS.:D

Još kad se sjetim zvuka iz Gradiške, svi turiraju i pucaju u blok, pa i Limpi upali mašinku i da mu ga malo po turu.:D

zar je se culo :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top