Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Lijepo odradeno , extra ti ide samo nemoj pretjerati hehe :D
 
N

nenad

RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Joj nasikira me covjek :D Taman je Fabia ko bombona, reko sad ces sve zajebat! Carbon je prava navlaka, ja sam stao na vrijeme, uradio sto treba i ostatak mi stoji, nek se nadje kad zatreba :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

haman je to zarazno, a ja narucio metar toga :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Carboniziraj plastiku oko mjenjaca kad ti se vec zajebaje :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

vidjao sam auta sa karbon krovom sto su radili u lumari, iskreno meni je to bezveze, previse MRTVO izgleda... Ako ces vec radit, radi crnu sjajnu foliju krov i retrovizore u paru.. a sto se tice unutrasnjosti, uzmi karbon i malo se igraj po onim lajsnicama iznutra, ionako mozes skinut ako ne valja...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

od carbon krova se definitivno odustalo...

al zato sam se opasno nalozio na onu sjajnu, "deep black" crnu, tako da krov ce ici u nju 90%... jer na autu su crne stope, zatamljen, crni milotec stokovi, naprijed mrezice na masci i karambolci... tako da bi se i crni krov uklopio taman :icon_smile:
to bi nesto ovakva boja bila:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/10/VW_Scirocco_III_1.4_TSI_DSG_Team_Deep_Black.JPG

otprilike ovako:


Uploaded with ImageShack.us

samo se ceka zuka, trenutno radi na nekom auticu, pa kad zavrsi moja steta je na redu :icon_biggrin: dakle, ide ukidanje oznaka nazad, krov u crnu, te saniranje i poliranje nekih ostecenja....
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

a jesi li probao da vratis fabricke stopke da vidis kako ce izgledati? po meni na ovoj fabiji stoje odlicno...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

nema vracanja :icon_smile: a i nisu moje stare ovakve, ovu su fl, kod mene su bile one starije, ruznije... mada ove trenutne su dobre, nema ih niko ovdje...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

drago mi je sto si odustao od carbon krova, ova crna kombinacija je puno ljepsa:cool::cool:
2k crnu i opleti, kasnije lakiranje i to je to, ima da se sija ko ista:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

vidjet cu jos sa zukom oko boje, mada je i on govorio za tu "duboku" crnu, sjajnu...

otprilike ova crna, da se bas uradi i da sjaji... Deep Black Pearlescent Effect - LC9X, valjda je to ta...
4328005958_d5c1fd9719_z.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Fin skodilak drugar,bas mi se svidja,nego ovdje u Sa imas ako oces tu foliju jako jeftino,meni za duju izade i to znaci ostavim po fino sa strana da mogu razvlaciti i fino lijepit,izade cca 9KM i to bas ovakva crna bas fino se radi sa njom a cijena smjesna,da naravno folija 2-godisnja ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

thx kolega ;) a folije i to necu ipak, kada radim volim uradit da bude dugotrajno i kako treba, ili necu nikako radit :icon_smile: naravno folija jeste jeftinija, al ne moze da se sija kao kada se lakira i ulasti :icon_biggrin:

i evo jedna sto je kolega edo uhvatio, sto bi rekli gasanje na "ladno :D

218181_124768950934860_100002052668983_167172_381910_n.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

krenulo se dalje sa radovima...



Uploaded with ImageShack.us

skidanje svih oznaka nazad, te sa strane onih iznad zmigavca... stopke ce se zatamnit malo, fali im jos to... sanacija te poliranje komplet auta... a bit ce jos neke stvari usput ono :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top