Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

ja da sam na tvom mjestu ne bih dirao krov, neka ga u sivoj, barem je meni tako ljepse. Imas tih nekih detalja u crnoj boji i to je dovoljno, kod tebe je skoda vise clean, i neka tako i ostane, ova siva boja joj bas pristaje, nemoj je sakrivat sada
opet ovo je samo moje misljenje, mozda se drugi i nece sloziti samnom, ali to nije ni bitno, ti opet radi kako ti srce kaze:lol::lol::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

bgmi, ja nebi radio krov u karbon, prije bih običnom folijom uradio, nek se cakli, a karbon na retrovizore i štokove od vrata
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

ne treba ni pretjerivat, sad bi ti sve zivo u karbon presvuko :D
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

limpi ukini znak i natpis fabia ;) mani se carbona postat ces ovisnik vec si se navuko :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Imam ja jedan ispit što me nervira, čim vidim knjigu muka me hvata, gadi mi se. Bi l' je presvukao u karbon, možda mi bude milije učiti?:D

Nego, da ne pretjeruješ malo, kako ćeš krov u karbon, a da ne odradiš i gepek i haubu:icon_question:

:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Što ogy loži.
Moja preporuka da ukineš znak, a karboniso retrovizore i štokove od vrata, i naravno folije na prozore
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

oggy zato sam i presvukao knjigu, jos carbon, crn, pa izgleda i knjiga tanje :D

dobro ljudi, malo se i ja zezam, hehe ili ipak ne :D

a zato i pitam za krov, jer mozda bi ipak bilo malo previse onda... a i grijalo bi se auto vise, a klime nemam, samo toshibu :D

@a zaaky, na stokovima su vec one milotec karbon replike, nisu lose, tako da ih ne bi ni dirao... a auto je llumar komplet...
a znak i natpis nazad ce se skidat definitivno, samo ceka se zuka, zauzeta mu radionica...

samo nezz za karbon retrovizore recimo... morao bi onda skidat milotec "ukrase" sa stokova, jer ne bi bio isti skroz carbon kao na retrovizorima...
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

fino si na fabiani odradio ovo sa foliom,unutra je prelijepo ispalo ,svaka cast druze

a ove zajebancije , pa zar cak i labello ? :lol: hehehehhe samo naprijed druze
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

fino, ni ja ne bih pretjerivao sa karbonom....ja bi u crnu foliju presvukao krov i to je to;)
 
N

nenad

RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

Nista vise ne carboniraj, napravices cirkus zivi od auta :icon_mad:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

da tebi jaran kaze nesto,mani se detalja,pukni ti njega full u carbon i idemo dalje ;)
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

u potpunosti se slazem sa nenadom... nemoj nista vise raditi sa carbonom...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

ja se ne slazem trebbas krov u karbon i extra;););)
































zezam se radi sta hoces ja ne bi nista vise stavljao :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Update: Karbon

ja nenada ljut ko paprika :D da tebi limpi karbona, ev ti karbon hemijska, daje 0,29 ks , hehe
ostalo sto radim gluposti, sitnice i presvlacim, cista zajebancija bas sto enes kaze ;) jbg morao sam i curi nesto carbonisat, hah

vidi ede odmah klizeci i sve presvlaci, sto lozi :D

a ne, pa zato i pitam, otvorena garaza da pitam za savjete, prijedloge :icon_smile:

evo uradjena je tabla karbonom, te kontam jos samo da se nastavi u liniji, ona plastika iznad tapacirunga na svim vratima.... to je za ozbiljno, taman unutra izgleda kao fabrika da je radila tako, uklopi se, a auto unutra daleko ljepse izgleda :icon_biggrin:

a za krov, mozda cu uzet bezveze neku foliju crnu, stavit cisto da vidim... lako je onda skinut :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top