Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Sta ce ti ratkape, furaj bez njih :D, inace, dobro ti ono Antec kuciste :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

malo da furam ratkape, vidi ih kako su "dobre" :lol: :lol: ne diraj mi p182, koliko je dobro/kvalietno kuciste, toliko valja i ova antec kutija u garazi sto stoji :cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

vidim ja na slikama nesto mi poznato,a ono vi u Duraj svratili,,gladne duse,samo bi jeli nesto. Da sam vas vidio poslao bi vam dva drota,da vam pisu kaznu sto stojite na pola puta:lol::lol::lol::lol:;);)
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

odlicne ratkape... gdje si ih kupio i koja cijena? moze i na pm ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

i mene interesuje gdje si uzeo ratkape... ja isto biram ko lud nijedne mi se ne svidjaju... uzmem ove i sredim seatov znak i to je to...
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

tibor987 je napisao(la):
Sta ce ti gewinde od 1400 eura za cestovnu upotrebu kad bi one i od 1400 marki bile dovoljne... samo nadjes inox line da nemas hebate sa navojem...

KW je tito, sto bi vozao Ferrarija ako si moze priustiti Bugattija? :)

@Hell boy koje su tvoje, moje su V1 Inox line, ja prezadovoljan vec godinu dana :)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

eh da su i meni kw djevinde, ali moram se zadovoljit oprugama trenutno :D

a ratkape su uzete u fisu 29KM, na kutiji pise jaskool nesto... ove mi bile "najlakse za oko" preko zime :lol: inace su od rovera, barem je takav znak, a preko sam stavio ovu skodinu nalju. bile su slicne i od renola, ali gdje cu uzet nesto francusko :D :D sala naravno, ove su malo neobicnije :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Sta ce ti gewinde od 1400 eura za cestovnu upotrebu kad bi one i od 1400 marki bile dovoljne... samo nadjes inox line da nemas hebate sa navojem...

KW je tito, sto bi vozao Ferrarija ako si moze priustiti Bugattija? :)

@Hell boy koje su tvoje, moje su V1 Inox line, ja prezadovoljan vec godinu dana :)

:D steta nisu pasale na stila al barem sao tebe namijerili na hewinde :D

Limpi odlican skodilak, sad skupljaj pare za kakve mocne farove jos samo to fali :icon_smile::cool:

Vidio u Zivinicama uzivo samo tebe nigdje :D
Doabr detalj i onaj carbon look na B nosacima ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Sta ce ti gewinde od 1400 eura za cestovnu upotrebu kad bi one i od 1400 marki bile dovoljne... samo nadjes inox line da nemas hebate sa navojem...

KW je tito, sto bi vozao Ferrarija ako si moze priustiti Bugattija? :)

@Hell boy koje su tvoje, moje su V1 Inox line, ja prezadovoljan vec godinu dana :)

Znam da je spomenuo na KW to i govorim, koja je razlika izmedju V1 i V3 kad ce se kretati po cesti jednako dobro kao i sa prvom slabijom verzijom... Sto ces bataliti Ferrarija i kupovat Bugattija kad ces se voziti ko i svi iza Golfa GTD-acumurasa :lol:

Shvacas poentu ? Koliko puta ces se ti sageti i stelovati tvrdocu i nagib tocka na putu kuca-posao ? ;) Ne znam ja smatram da je V1 Bog i batina za nas obicne smrtnike sto se tice za sta ti treba, a ovo prema gore mi vise mirise na onu 2 ej rja pogodite sta ja imam"...

S druge strane, ovo je glupa prica kdo mene, jer ako lik ima para nek stavi i pozlacene, niti kudim niti prozivam, samo komentarisem u dobrom drugarskom svijetlu da usporedimo stajalista, to je to ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

nemoj vezice stavljat uzmi i zategni ih ŠPANERIMA :D

trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Sta ce ti gewinde od 1400 eura za cestovnu upotrebu kad bi one i od 1400 marki bile dovoljne... samo nadjes inox line da nemas hebate sa navojem...

KW je tito, sto bi vozao Ferrarija ako si moze priustiti Bugattija? :)

@Hell boy koje su tvoje, moje su V1 Inox line, ja prezadovoljan vec godinu dana :)

ej drug nisam bio tu u mene su http://www.kw-suspensions.eu/int/kw_variant_3.php one su oko nekih 1.700eura no snizenje sad neko pa su 1.400 isto inox itd evo detaljniji opis:
Prigušenje tehnologija sa individualno podesivim odskakati i tehnologiji kompresije
inox-line * nehrđajućeg čelika tehnologija
Pojedinačno podešavati po visini
Podešavanje parametara odobren od strane Njemačkog društva za tehničku kontrolu odbora (TÜV)
Visokokvalitetne komponente za duge trajnosti
Bezstupnjevito odskakati prigušenje podešavanje
14-način podešavanja kompresije prigušivanja
Jedinstveni, pojedinačno radno prigušenja sile prilagodbe
Opsežnu dokumentaciju za jednostavno korištenje
EJ NISAM IH JA UZEO NEGO MI DEVOJKA UZELA NA POKLON :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

a dobre cure, uzme ti "federe" od 3 milje :D

a evo malo "kokpita", dodatna oprema: case logic viseci hepek i zvake, a ima i koji fening na dnu :lol: :lol: tu su jos i picollino mirisi, doduse stari, izlapili...



Uploaded with ImageShack.us

a evo kako unutra sija, cak i prejako


Uploaded with ImageShack.us

pogled sa "unutrasnje" strane folija:


Uploaded with ImageShack.us

i opet uzeo poklopce ventila, valjda ih nece brzo skinuti :icon_mad:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

ajde valjda imaju takve i u fissu u brckom... sutra sam tamo sluzbeno pa cu bacit oko...
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Mene su ove kapice od 5-10km sjebale jednom i vise nkad !
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Ma vise matori skidaju nego djeca ove kapice ...

Ima u bingu nekakve one alu 2,5 KM nisu lose pa i ako ukradu nije velik trosak :D

Kod mene su u TZ skinuli neke novitec alu bas unikatne jebga ne mos strazarit pored auta hehe

Neke ove metalne zimi hrdjaju od soli pa belaj odrvnut kad su dobro stegnute posle ..


Limpi kakve su ovo sijalice unutra na plavonjeri SMD led neke ??
Dobro sja :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top