Evo i ja se ponovio..Marea 1,9 jtd 110 ks...

Evo i ja se ponovio..Marea 1,9 jtd 110 ks...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dulegti je napisao(la):
Evo da malo predstavim moju mareu...Tek sam je kupio i jos je u fazi sredjivanja..Malo je vise presla,ali pri proveri sam se uverio da je motor jos uvek extra...St. moriz oprema je..Kozni volan,kozna rucica menjaca,beli cageri,sivi krovni nosaci,komande na volanu za radio(ali sam ga ja vec izvadio i stavio svoju muziku tako da to vise nema funkciju),ima podesavanje donjeg,lumbalnog,dela ledja na sedistu i tako to..Evo par slika..










Odma je muzika promenjena,stakla zatamnjena...Bice jos nekih radova ali polako...

Motor je 1,9 JTD 110 ks....Servis i dijagnostika su vec odradjeni...Imao je gresku samo na suvozackom airbegu i nijednu vise..Idu samo jos 16 coli felne gore i to je to...Na ovim felnama su trenutno zimske gume...

Spremio sam ove felne...RONAL 7,5J et 35..Sad samo gume da izvijam...



Unutra je HU Alpina 9855 R,napred sistemi GZTC 165 T i nazad neki obican wufer GZ u fabrickoj kutiji,12-ka...Sve je to povezano na pojacalo GZTA 4000 tx i mogu vam reci da jako,jako fino svira..Pogotovo sto je sad to penzionerski auto...:icon_smile: :icon_smile:

molim te ako mi mozes reci gdje si uzeo hu i ako nije tajna koliko je parica
 
Član
[/quote]

molim te ako mi mozes reci gdje si uzeo hu i ako nije tajna koliko je parica
[/quote]

HU je oko 300€..Moze se naci nov za te pare...Ako treba,javi...Pozzz
 
Član
Evo ovako...Ni po zimi se ne sedi skrstenih ruku...Kupio sam neke 17-ke za moju mareu,pa me sad interesuje kako da ih sredim,u koju kombinaciju boja..Ako ime neka dobra dusa koja zna da radi u foto šopu da mi to odradi...Mislio sam da srce i rubove odradim u crno,a kraci da ostanu ovakvi kakvi su sad....Ili neki drugi dobar predlog....Hvala unapred...



 
Član
Bravo lega, samo tako... Nije loš taj prijedlog za bojanje, zamoli nekoga da ti najpriije odradi u PS-u.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top