Evo i ja se ponovio..Marea 1,9 jtd 110 ks...

Evo i ja se ponovio..Marea 1,9 jtd 110 ks...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala svima na cestitkama...Pao je vec i prvi test pre neki dan..Put do Nemacke i nazad (3000 km) u 2 dana,bez ikakvih problema...Samo sipaj onu njihovu losu naftu i vozi...:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:...Treba jos da nadjem farove sa socivima (idu xenoni unutra) i ,mislim,da ce biti neki lagani chip unutra i to je to...Ipak je ovo auto za svaki dan...:lol:
 
Super Moderator
ucinu mi se na prvi pogleda da vec imafarove sa lecom... nek je sa srecom drug i da se navozas... stavi nam jos slika unutrasnjosti i kad felge namontiras....
a farove samo originalne od maree sa lecem i xenon ;)
 
Član
Cekaj, otkud da nema lecu? Sve Maree imaju farove sa socivima, i po ovim tvojim slikama cini mi se da su i tvoji farovi "bistri" ?
 
Član
Hvala svima na lepim zeljama...Na zalost,nemaju sve maree farove sa lecima...I bas moja nema..:icon_cry: :icon_cry:...Nasao sam levi far sa lecom,sad jos samo desni...Danas je kolega probao da se igra sa chipom malo..Razocarao se samo...Probavao je 6 raznih mapa...Kaze da dobije nenormalno puno snage,ali je izbacivao neke cudne dimove nazad i onda je vratio stari..Sad ce da pravi novu mapu samo za moj auto...To je to za sad..Sledeci vikend idem opet u Nemacku pa ce i felne biti namontirane...
 
Član
Cek, pa jesu li tvoji "bistri", po slikama vidim da nemas one "linije" po staklima farova? Ako su bistri, imam ti ja farove sa socivima :D
 
Član
dulegti je napisao(la):
Hvala svima na lepim zeljama...Na zalost,nemaju sve maree farove sa lecima...I bas moja nema..:icon_cry: :icon_cry:...Nasao sam levi far sa lecom,sad jos samo desni...Danas je kolega probao da se igra sa chipom malo..Razocarao se samo...Probavao je 6 raznih mapa...Kaze da dobije nenormalno puno snage,ali je izbacivao neke cudne dimove nazad i onda je vratio stari..Sad ce da pravi novu mapu samo za moj auto...To je to za sad..Sledeci vikend idem opet u Nemacku pa ce i felne biti namontirane...

Nemoj da se zavaravas da neko moze da napravi custom mapu bez auta,to je bzzz prica da ce on sad samo da napravi mapu za tvoj motor a nema ni auto kraj sebe :)

Za custom mapu treba cijeli dan i treba auto da se probava na licu mjesta a posto je kod tebe stock motor nema razloga da se radi custom i da se izmislja topla voda.Ja u Srbiji neznam nikoga da moze uraditi custom remap...
Treba "samo" imati provjerenu i dobru mapu.
Losa mapa ti moze unistiti motor i onda na kraju ce biti mnogo skuplje da pravis motor nego sad sto bi platio cip tuning nekom ko to radi profesionalno.
Uostalom posto imas vec tog druga koji moze da ti upise mape treba samo da kupis gotovu i provjerenu mapu i to je puno jeftinije nego cijena za kompletnu uslugu cip tuninga.

Govorim ti ovo iskreno a ne da bi nesto sebe nametao.
Nije cip tuning nesto sa cim se moze igrati i nije to zajebancija...
 
Član
Konacno su i gume stigle i sve montirano...







Za koji dan ide jos spustanje jedno 2,3 cm i mislim da ce to biti to
 

IGY

Član
opa super su legle
jos kuckanje malo u pod i mjera
ali ti je gepek dobar, moze stati jedno 300 L neka kutija + 2x15 :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top