Euro Truck (Simulator)

Euro Truck (Simulator)

BHT Ovisnik
Trozic je napisao(la):
gdje mogu skinuti igru :cool:
jel ovo gore što ima na torrentu

da

@bulex jbt ja igram na volan i mjenjac,al vjeruj manul dopizdi,kamion ima 14 brzina samo ga normalno vozis u 13 i 14 ,ostalo svako sekund saltaj :lol:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
gdje mogu skinuti igru :cool:
jel ovo gore što ima na torrentu

da

@bulex jbt ja igram na volan i mjenjac,al vjeruj manul dopizdi,kamion ima 14 brzina samo ga normalno vozis u 13 i 14 ,ostalo svako sekund saltaj :lol:

pa ovi kamioni... imaju... 8 brzina + ima jos toliko ali spore +brze... a to nema ovdje... kako ja mislim.... u stvarnom zivotu.... inace... shofer sam :D tako... da jedino sto ce mi nedostajati onaj shamar na mercedesu... ili high low range... na volvu... samo tek sam poceo morem sebi podesiti retrovizore i sve te fazone... jebe me... ima retrovizor... ja sve sve naginjem... prema racunaru da vidim... malo bolje u retrovizoru heheh... :D
 
bulex je napisao(la):
ja sam skino s torenta i ok je... samo jos da isprobam crack.... i to je to... i samo da se kamioni zovu pravo.... al je igrica dobra... sutra ujutro dobijam i volan.... auuu onda idemo na manual shifting... i laganini.... ko shofer... pravi..... prodjoh bosnom kroz planineeeee.....

ma ti si lik joj frendu al se ismija cuj prodjoh bosnom kroz planine hehehhehehehehhee
 
admir jahic je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ja sam skino s torenta i ok je... samo jos da isprobam crack.... i to je to... i samo da se kamioni zovu pravo.... al je igrica dobra... sutra ujutro dobijam i volan.... auuu onda idemo na manual shifting... i laganini.... ko shofer... pravi..... prodjoh bosnom kroz planineeeee.....

ma ti si lik joj frendu al se ismija cuj prodjoh bosnom kroz planine hehehhehehehehhee


ima li neko mozdah patcxh za hrvatsku bosnu srbiju italiju i druge zemlje:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Hrvek122 je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ja sam skino s torenta i ok je... samo jos da isprobam crack.... i to je to... i samo da se kamioni zovu pravo.... al je igrica dobra... sutra ujutro dobijam i volan.... auuu onda idemo na manual shifting... i laganini.... ko shofer... pravi..... prodjoh bosnom kroz planineeeee.....

ma ti si lik joj frendu al se ismija cuj prodjoh bosnom kroz planine hehehhehehehehhee


ima li neko mozdah patcxh za hrvatsku bosnu srbiju italiju i druge zemlje:icon_question::icon_question::icon_question:

zar to postoji uopste??
 
Član
bulex je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Ljudi..imam ovu igru al imam veliki problem..

Posjedujem grafičku GeForce MX 4000 i ova igra nemože na te grafičke..grafa je 128mb i sad nemam kad da mjenjam..dal ima neki patch il takvo što da se može igrati na ovoj grafičkoj..hvala unaprijed..
 
Član
joj evo ja do sad... italija fazoni svicarska.... ima li ko kakvih patch-ova... da ovih eura nagrabi i da se ostavim shoferijade....
 
Top