Euro Truck (Simulator)

Euro Truck (Simulator)

e ljudi ja nemam taj rapidshare i neznam se koristit njime šaljite mi na stevoboy_11zg@hotmail.com

baš tu datoteku

e ajd nek me neko doda na msn-u i nek mi pošalje taj crack moj msn je

stevoboy_11zg@hotmail.com
 
joj kako me živcira ova igra napokon dobijem crack i mod za hr jezik i realne kamione ...
kad odaberem državu iz koje bi kreno i idem dalje izbaci me iz igre ...


jel ko zna zašto?
ili kako popravit problem?
 
pa ovako ja odem odabrat na početku iz koje države krećem i odaberem npr. njemačku (jer sam već sve odabro)
i ono krene punit onu traku i napuni do pola i izbaci me iz igre

i jel mi možeš pomoć?
 
Član
stjepan_duv je napisao(la):
e ljudi ja nemam taj rapidshare i neznam se koristit njime šaljite mi na stevoboy_11zg@hotmail.com

baš tu datoteku

e ajd nek me neko doda na msn-u i nek mi pošalje taj crack moj msn je

stevoboy_11zg@hotmail.com



Pa ja ne kuzim sta ti nije jasno na Rapidshare, dobijes link kliknes na njega ides na free user i kad ti odbroji sekunde klik jos jednom i save gdje hoces !
Pa ja ne znam jel moze jednostavnije :lol:
 
Član
kopiras link u aderss bar
kad ti izbaci pritisni na free user
cekas oko 1 min
i klik na download
i eto ga ;)
 
Član
ljudi treba mi pomoc...skinuo sam igru preko torrenta i nemogu nac crack,pa ako neko moze stavit link za download cracka i ukratko opisat kako da crackam i sve ostalo da bi pokrenuo igru,bio bi mu jako zahvalan...pozzz
 
BHT Ovisnik
ev ja sam ti upload-o,crack ubaci u instalacijski folder,znaci krekujes ko svaku igru,samo kad krekujes napravi precac od cracka i sa njega pokreci igru
http://rapidshare.com/files/192173885/euro_truck.EXE.html
 
Član
Puno puno vise sam ocekivao od ove igre.Razdaljine izmedju gradova su jako jako male,ima dosta nerelanosti recimo das za ukljucivanje sa benzinske na auto put ono svi koce da te puste to nema nigdje.Kamiona je jako malo ovo sto ima nije ni za sta.Od Mana nema ni jedan model pa cak ni mega popularni TG.Od Ivecoa isto tako,kao ni DAF,a o SSSR masinama da i ne govorim.Kad se instalira kamion ne moze se zamjenit unutrasnjost ili ako se zamjeni zamjeni se na svim modleima odredjen marke.Moze se ubacit samo odredjeni broj kamiona,sem grafike i unutrasnjosti i ponasanja kamiona na cesti i to nista mi se ne svidja.PTTM mnogo mi je bolji u njemu sam bar ubacio kamione svih mogucih evropski marki koje sam nasao na netu,izmjenio im grafku i to,izmjenio grafiku na igricu ubacio nasu,nas jezik u igrici i sl.Cist promasaj kao i one igrice sa autobusima.
 
e ljudi trebam stručnu pomoć ova igra mi neće radit instaliro sam je i sve napravio
kada otvorim igru i odaberem državu iz koje ću krenut počen mi se punit ona traka i negdje na pola me izbaci iz igre...pa me zanima jel zna ko šta je to?
i samo da napomenem igro sam jednom demo verizju na svom kompu i radila je
 
Top