EURO 2008

EURO 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ljudi ja sam dobrano hrvat pa bi volio da Turci dobiju večeras samo zbog ovih ekstremnih nacionalista po srednjoj bosni i zapadnoj hercegovini koji svaku priliku koriste za narušavanje Bosne i Hercegovine!
 
Član
Bojan je napisao(la):
Evo ljudi ja sam dobrano hrvat pa bi volio da Turci dobiju večeras samo zbog ovih ekstremnih nacionalista po srednjoj bosni i zapadnoj hercegovini koji svaku priliku koriste za narušavanje Bosne i Hercegovine!

:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
jooj sta rade Turci nisu nrmani ev 3 mecha se vade vvako svaka cast
P:S nisam gledao vaku tekmu odavno
 
Član
Bojan je napisao(la):
Evo ljudi ja sam dobrano hrvat pa bi volio da Turci dobiju večeras samo zbog ovih ekstremnih nacionalista po srednjoj bosni i zapadnoj hercegovini koji svaku priliku koriste za narušavanje Bosne i Hercegovine!

RESPECT ZA OVO! Svaka ti cast i u potpunosti si u pravu!
 
N

nenad

Joj ludnice, ja veceras gledo tekmu u 2A, tuzlaci znaju gdje je,skupilo se podosta navijaca koji su divljali, palili baklje, i naravno poceli bacati flase na policijsku patrolu koja je stojala tu. Na kraju se sve zavrsilo tucom i dolaskom par vozila interventne!
 
Član
U Sarajevu - mislim na Centar pa do Čaršije LUDNICA ZHIVA isto da je Bosna pobijedila a ne Turska... svashta !!! Čudan nekakav vakat dosho... ;)
 
Član
gogy je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Evo ljudi ja sam dobrano hrvat pa bi volio da Turci dobiju večeras samo zbog ovih ekstremnih nacionalista po srednjoj bosni i zapadnoj hercegovini koji svaku priliku koriste za narušavanje Bosne i Hercegovine!

:D:D:D:D:D:D:D:D

Dobro je šuti ti :D

Al tuga je da mi moramo slaviti turske uspjehe a ne naše :icon_rolleyes:
 
Član
Luda utakmica, ne mogu da vjerujem da se Turci po treci put izvlace iz izgubljene utakmice... najpostenije je bilo na kraju da se penalima i odluci partija, sretniji pobjedio... zao mi Bilica, pravo emotivan covjek.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top