EURO 2008

EURO 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bojan je napisao(la):
gogy je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Evo ljudi ja sam dobrano hrvat pa bi volio da Turci dobiju večeras samo zbog ovih ekstremnih nacionalista po srednjoj bosni i zapadnoj hercegovini koji svaku priliku koriste za narušavanje Bosne i Hercegovine!

:D:D:D:D:D:D:D:D

Dobro je šuti ti :D

Al tuga je da mi moramo slaviti turske uspjehe a ne naše :icon_rolleyes:

ma jadna smo mi zemlja ,ovi slave vise nego za novu godinu
 
Član
Hahahhahha :)

Ovo je offtopic moze se o svemu a ne samo o autima. Sto se tice tekme, dosadna do bola, ali bilo je zanimljivo gledati i navijati hahaha, jebo te nisam ni u pola ocekivao da ce biti ovako, koji dernek prvo u kaficu zatim u gradu, kolone jebene :D svi smo navijali, pjevali, drama, imam upalu grla, a vjerovatno budem i bolestan jer sam sjedio sve vrijeme na  prozoru auta :D:D

Navijao sam Trusku, izmedju ostalog da zajebajem jednog jarana, i nisam mislio da ce mi biti ovako drago, ne znam valjda ono s kim si takav si, dernek zivi, steta sto je pukao prozor od auta i sjebao nam nerve inace bi bili jos u gradu :D

Sad onaj losi dio nase strane :D Iako ne osjecam nikaku vezu sa Turskom niti sam ikada rekao da sam Turak ili slicno, cak sta vishe mrzim sto sam Bosnjak, a ne Bosanac i Hercegovac, veceras mi je bas drago sto je Turska pobjedila, valjda sto sam ljubomoran sto se Hrvatska plasirala, a mi nismo, te sto 10+ dobrih igraca Bosanskog porijekla igra za hrvatsku i sto 30 % Bosne navija za Hrvatsku ....

Haj zivili jedva cekam da se i mi plasiramo negdje, kako bi tek onda bilo :)
 
TURKYE ........... TURKYE ...........TURKYE..........TURKYE

ovo je bilo fenomenalna utakmica a tek atmosfera kod izjadnacenja ne opisivo imam sniljen dio atmosfere sa sarajevskih ulica veceras sutra cu uploadat pa ce te dobit link ovdje....pakleno nema sta

TURKYE ........... TURKYE ...........TURKYE..........TURKYE

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
evo mali report :)
bilo je ludnica,gledali smo na otvorenom,ispred gradske vijecnice,ili sto bi rekli svabe rathaus,nisam neki fan futbala al et otiso malo
20062008882wh2.jpg

naravno ponijeli smo i nase rekvizite
20062008887fg9.jpg

malo sa turskim drotovima
20062008897vn4.jpg

oni koji su palil baklje iščerani su brzinom svjetlosti :)
20062008884nt9.jpg

dole na drugom kraju su bili turski navijaci,podijeljeno pola pola,nije bilo problema
osim kad je bilo sansi velikih i golova,bacale su se case sa pivom i tak to
20062008910bw8.jpg

malo akcije
20062008917zi1.jpg

rathaus
20062008885nd9.jpg

zemljaci...bilo ih je par koji su se slikali s nama,jedan nas je zemljak cak pocastio pivom...
dosta bosanaca je navijalo i za hrvatsku i za tursku

nereda nekih nije bilo ali ce biti,veceras mi nema spavati,ubise sirene iz auta,hitna policija,helikopteri,ma drama
 
Član
mi gledali izmedju dvije zgrade, opusteno iznijeli TV i gledali...i kad dadose Hrvati go prvo tuga, jebemo sve sto nam padne na pamet...kad onda izjednacenje, vece slavlje nego za novu godinu...i kasnije penali...cijeli grad slavio...ko svatovi jebote...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top