EURO 2008

EURO 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Niste jedini ne brinite se ;) Pa pobogu, tolike cure usamljene dok traje utakmica :D ko sam ja da ih odbijem :D
 
turci legendarni, pobjede u zadnjih 15 minuta
moji su favoriti bili francuzi (ne zbog renaulta;)), ali su me razocarali samo tako
sad navijam za svakog, samo mi hrvati nisu nesto dragi
jedva cekam hrvatska - turska
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
turci legendarni, pobjede u zadnjih 15 minuta
moji su favoriti bili francuzi (ne zbog renaulta;)), ali su me razocarali samo tako
sad navijam za svakog, samo mi hrvati nisu nesto dragi
jedva cekam hrvatska - turska

A što ti to nisu Hrvati dragi?
Svaka repka je zasluzeno došla do četvrt finala i svaka im čast, nemam ništa protiv ijedne, neka pobjedi bolji!

A to ko ti nije drag... ovo je nogomet.
 
Član
beč gori evo :)
u znaku mjeseca i zvijezde i kockica...
samo sto ce turaka bit vise jedno 15x :)
zelim im svima srecu :) valjda nece bit navijackih nereda,mada je milicija spremna na sve,40 helikoptera pripravno :)
 
Član
tako i u slav. brodu.. ljud fasade kuca ofarbali u kockice crven/bijel. gdje god udjes u trgovinu - crven/bijele boje vladaju, a jutros kod frizera deckici si farbaju kosu u crveno.. zelim i jednom teamu dobru igru i neka bolji pobijedi.
 
Član
Italijaaaaaaaa ako bog da :)

Gledo sam do sad svaku utakmicu, poslije utakmice Austrija - Hrvatska, mislio sam da je hrvatska *****, al et iznenadise me protiv Njemaca... veceras ce biti ne izvjesno, turska isto tako promjenljivo igra, mada mislim da su u globalu obje reprezentacije tu negdje, iako malu prednost dajem Turcima i sto je najbitnije tekma bi trebala biti dobra :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top