eMkej 4 Jetta/Bora

eMkej 4 Jetta/Bora

Legend
dosta lijepo izgleda druze , a polovno kao polovno ima svojih sitnica koje se rjesavaju ali to ces ti vec lako , neka bude bora sa srecom , da se navozas kao lud bez ulaganja , i sretno u radovima i planovima druze ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
Tabla iz jednog dijela, motor, oprema pa ista moja samo druga boja :D
Puno srece ;)

Hvala kolega! ;)

enesss je napisao(la):
dosta lijepo izgleda druze , a polovno kao polovno ima svojih sitnica koje se rjesavaju ali to ces ti vec lako , neka bude bora sa srecom , da se navozas kao lud bez ulaganja , i sretno u radovima i planovima druze ;)

Vremena i strpljenja samo treba, a sredit cemo je malo da bude onako kako sam zamislio! Hvala puno!¨;)

soffa je napisao(la):
super auto uvjek sam bio za boru ako budem sebi uzimao sta....;)

Ja se nisam pokajao! :cool: Auto je uzeto da se radi s njim ali meni i dalje ostaje najveca zelja jedan japanac, ali ostvarit ce se i ta zelja nekad aBd! :icon_smile:
 
Član
nesto mi poznata ova Bora :lol::lol: , nek je sa srecom i drago mi je da se nisi pokajao oko kupovine.... ;)
 
Član
elvis_h je napisao(la):
nesto mi poznata ova Bora :lol::lol: , nek je sa srecom i drago mi je da se nisi pokajao oko kupovine.... ;)

Poznata nego sta! Sad zasad sam zadovoljan drug! Nadam se da ce tako i ostati! ;)

A sto su mene cudno gledali kada sam rekao da te poznajem!:icon_question:

:lol::lol::lol:
 
Opaaa... svaka cast druze....;););)
nek je sa srecom nova vozilica... auto super izgleda, al ise nadam da ces je jos uljepsati...
imas li kakvih planova?:icon_smile:
 
Član
DDaarriioo je napisao(la):
Opaaa... svaka cast druze....;););)
nek je sa srecom nova vozilica... auto super izgleda, al ise nadam da ces je jos uljepsati...
imas li kakvih planova?:icon_smile:

Planova ima, vremena i novca manje! :D Ali bice nesto vec! Kao sto sam vec rekao, na proljece sigurno idu neke presvlake i volan i rucica mjenjaca u kozu kod Esmera naravno! Poliranje i pranje farova! I jos neke sitnice! ;)
 
Član
Auto je odlican, generalno, jako puno volim Bore. Meni se upravo dopada enterijer, ta sedista za koja planiras presvlake su jedan od aduta tvog automobila, ovakva sedista su 5 puta udobnija od ostalih modela, presvlake jesu tvoj plan i odluka ali bojim se da ces se razocarati nakon ugradnje koja nece bas biti povoljna. Alu detalji na vratima i centralnoj konzoli su bas upecatljivi, ja sam nedavno kupio isti set samo cekam toplije vreme da rasarafam golfa.
Auto ima neverovatnih potencijala, samo malo je potrebno da bude unikat, pogotovo u ovoj boji.
 
Član
deez je napisao(la):
Auto je odlican, generalno, jako puno volim Bore. Meni se upravo dopada enterijer, ta sedista za koja planiras presvlake su jedan od aduta tvog automobila, ovakva sedista su 5 puta udobnija od ostalih modela, presvlake jesu tvoj plan i odluka ali bojim se da ces se razocarati nakon ugradnje koja nece bas biti povoljna. Alu detalji na vratima i centralnoj konzoli su bas upecatljivi, ja sam nedavno kupio isti set samo cekam toplije vreme da rasarafam golfa.
Auto ima neverovatnih potencijala, samo malo je potrebno da bude unikat, pogotovo u ovoj boji.
Hvala puno drug! ;)
Sto se tice presvlaka, one su neophodne, zato sto je ove nemoguce odrzavati, jer sve zivo pokupise, i tesko je to usisati i ocistiti! Ovako cu uraditi presvlake na vec postojece, znaci nece se ove skidati! ;)
 
Top