Elit Car mp3...?

Elit Car mp3...?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugovi i drugarice....
interesuje me jel neko ima kakvog iskustva sa Elit uredjajima? kvareli se i to? Mene konkretno interesuje neki Elit mp3 player za auto sa USB ulazom i citacem kartica...sigurno ste to vidjali po cjenovnicima...130-140KM...godina garancije...sta mislite o tome? ipak ja mislim da nije neka mudrolija napraviti da cita sa usb-a i kartice a da ne preskace recimo...dok za citanje mp3 sa cd-a je vec druga prica...

pozdrav domovini...
 
Legend
ako ti nije do kvaliteta zvuka ni kvalitete kupi..............ako ti je svejedno....
a ako hoces dobro.......alpine,pioneer,jvc...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
Drugovi i drugarice....
interesuje me jel neko ima kakvog iskustva sa Elit uredjajima? kvareli se i to? Mene konkretno interesuje neki Elit mp3 player za auto sa USB ulazom i citacem kartica...sigurno ste to vidjali po cjenovnicima...130-140KM...godina garancije...sta mislite o tome? ipak ja mislim da nije neka mudrolija napraviti da cita sa usb-a i kartice a da ne preskace recimo...dok za citanje mp3 sa cd-a je vec druga prica...

pozdrav domovini...

Elih ti ne bih preporucio..., sad ne znam gdje ti zivis, ali ovdje u Tuzli sam vidjao i neke druge marke koje imaju to sto ti trazis, znaci ima USB ulaz i citac kartica...ne sjecam se tacno koja je marka bila...
 
Član
drugar imao NEO takav mp3 prvi s usbima sto su izasli. Punu godinu maltretiranja, cedeova na kojima se rostiljalo, 2-3 sticka slomljena dok su jos bila u radiju (cure se nogataju) :) , bezbroj puta promijenjena konfiguracija zvucnika i kratkih spojeva. Radio isto i prvi dan, i dan kad je preprodat dalje godinu poslije, i koliko znam jos uvijek cita sve bez greske. Ako ti nije do snage izlaza, moja topla preporuka :) (kakav je konkretno ELIT ne bih znao reci, moje kucno kino i dalje super radi nakon god i nesto :))

A sto se mene tice, ni ja ne patim na novo, nego radije na kvalitetno polovno, ali to je sve macak u vreci, pogotovo kad su laseri u pitanju.
 
ma sad kvalitet nije tolko bitan...danas imas ustvari dobar i savrsen zvuk i to je to...pa biraj...meni ovdje sto se svidja je taj prikljucak za USB i card reader...lakse je manipulisat muzikom...a kolko tek stane an karticu od recimo 2GB....genijalno je...i nema tu ja mislim neke filozofije ba sa citanjem sa tih medija...bog zna kad cu uopste trebat cd sa mp3 muzikom da ubacim...ja sam mislio onako da li je neko kupio nekad nesto Elit pa jel imo problema...a sad kontam i s druge strane, za 130KM i godinom dana garancije, nek radi godinu pa ga bacim...
 
trizex je napisao(la):
(kakav je konkretno ELIT ne bih znao reci, moje kucno kino i dalje super radi nakon god i nesto :))

A sto se mene tice, ni ja ne patim na novo, nego radije na kvalitetno polovno, ali to je sve macak u vreci, pogotovo kad su laseri u pitanju.

e ovakav nekako odgovor trazim...a i taj NEO nije nesto puno bolji, isto je to ba...onda ce bit garant da uzimam...plus svidja mi se sto je skroz jednostavan, cijeli crn, bijelo jednostavno osvjetljenje i ide uz izgled 20godina starog auta...(ono kojekakvi screensaveri, pet-šest boja na ekranu mi nije fol nikad, nadzidzano..), a kvalitet zvuka bi ganjo kad bi imo 2000W muzike ukupno, a nemam...;)
a Samire, to sto si vidjo u TZ je pored Elita mozda jos jedino Daewoo...samo ej on saren do bola, a u principu je to sve isto sr....
 
Član
Onda kupi. Ocigledno je da ne patis previse na zvuk, i vjeruj da ce ti onda potpuno biti svejedno, jer sumnjam da ces tuci neku lovu u zvucnike, izuzev mozda zamijeniti/nadopuniti originalne. Jedino pogledaj malo okolo, daewoo je imao jedan pravo lijep diskretan radio, crn sa narandzastim osvjetljenjem tipki, eexxtra izgledao, ovi ostali su mi inace plaho drecavi, nekakve plave tipke itd.
 
Član
Ma bit ce da je taj Daewoo...a drug mi je imao Elitovo kucno kino pa mu je nakon godinu dana otislo nesto na njemu i nije mogao napravaviti...mada opet kucno kino i HU za auto nije ista stvar...
 
Član
Imaš i one fm transmitere, to ti je jeftinije rješenje, ako gledaš samo cijenu. Ide i na samo radio uredjaj, kakv je npr. volkswagen alpha,ne treba mu ni kaseta, ni cd.
 
Kenno je napisao(la):
Imaš i one fm transmitere, to ti je jeftinije rješenje, ako gledaš samo cijenu. Ide i na samo radio uredjaj, kakv je npr. volkswagen alpha,ne treba mu ni kaseta, ni cd.

nisam bas siguran da znam o cem govoris....:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top