Elit Car mp3...?

Elit Car mp3...?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tito_i_partija je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
Imaš i one fm transmitere, to ti je jeftinije rješenje, ako gledaš samo cijenu. Ide i na samo radio uredjaj, kakv je npr. volkswagen alpha,ne treba mu ni kaseta, ni cd.

nisam bas siguran da znam o cem govoris....:icon_eek:

Ma to je ono sto sam ti ja govorio.Mali predajnik koji se usteka u upaljac i u njega ubodes karticu.Ima par dugmica na sebi i to je to.Nadjes njegovu frekvenciju na radiju i slusas mp3 sa kartice.
 
Član
Da, to je to kao što Ajdin kaže.
Evo i slika:
s7002651xz5.jpg

Cijena je negdje oko 50-tak maraka, novog, imaš u Robot komercu.
 
Član
ne znam za kartice,ali znam da citaju sa usb-a, jedino ak se kupi i citac kartica,al to onda vec ode u PM... rodjak mi je uzeo to starom u pasata 02,nije htio vadit originalni kasetofon i ja ga probo kod sebe. mislio sam da je bolji od mp3 samo zbog onog treskanja,al meni je bilo puno gore neg kad koristim mp3. s njim mi se rijetko kad sesava stekanje,a ovo je bilo...
s tim da ni zvuk nije bog zna sta,PUUUUNO losiji neg cd.moguce da je to bilo i do mog mp3-a u autu koji je znjf marke,tacnije first,al trenutno sam zadovoljan do proljeca kad budem ziku ubacivo...
uglavnom,iz onog sto sam ja probo,nebi se ja odlucio za kupovinu fm transmitera.
 
Kenno je napisao(la):
Da, to je to kao što Ajdin kaže.
Evo i slika:
s7002651xz5.jpg

Cijena je negdje oko 50-tak maraka, novog, imaš u Robot komercu.

interesantno...kontam o cemu je rijec, al priznajem da nisam za to cuo jos...:icon_biggrin: nego vidim i kod tebe ovaj mp3 player sa cardom i usbom...koja je ovo marka, kolko ga dugo imas, i bogati kolko to funkcionise dobro, citanje s kartica i to...da li pri citanju mp3-a mozes prelaziti iz foldera i folder na cdu ili moras bas jednu po jednu pjesmu saltat? i ako sam dobro shvatio kako radi, da li se desava da se prijem mijesa sa nekom radio stanicom...?
 
Član
Sorry, tu sam sliku našao na netu.
taj kadett nije moj, ja imam neki stari radio kassetofon.

obično je frekvencija povezivanja fm transmitera i radija 107.5 MHz, gdje rijetko ima radio stanica.
Ja sam probao to i kvalitet zvuka je meni čak i bolji od FM radija, o kaseti da ne pričam. Sličan zvuk kao i ona "mp3-kaseta".
 
Član
Da ne budem prost, ali to je goli *****. Nit valja zvuk, nit imas nekih opcija, ma ne moze se mjeriti s najruznijim najobicnijim jeftinjak polovnim mp3jem iste cijene...
 
Član
slazem se u potpunosti sa trizex-om... jos nisam gore u svom utisku naveo da ovdje,tj sa ovim transmiterom sto sam ja probo,a mislim da su svi isti,nije samo da moras saltati jednu po jednu pjesmu nego nemas ni naziva pjesme,samo redni br,ak se dobro sjecam...
a kvalitet zvuka,ko sto sam reko je sranje + cuckanje sa usb-om, bar 3X gore neg sa cd-om...
opet ponavljam,ovo je moje licno iskustvo sa jednom od tih spravica...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top