Eksperiment sudnjeg dana

Eksperiment sudnjeg dana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
ne lik,već svi likovi,joj koma...proučavali bi kako neka vrsta može biti tako glupa i
sama sebe uništiti...
 

IGY

Član
mtopic je napisao(la):
Znate sta ... ne svidja se meni ovo ... sve to meni smrdi ...
Lijepo cu ja zenu i djecu pod ruku, pasose u dzep i bjezim za Njemacku!!!!!

eto mene za tobom :lol:
 
Početnik
a, joooj, pa gdje cete, ba, bjezat u "zapadnu europu", to ce prvo da ode... fino rekli tarabici, ode prvo truli zapad, a mi ovdje svi spaseni... trebamo mi dijasporu i prijatelje iz iste da spasavamo... ajd sad, svi spisak, koliko ko ima rezervnih kreveta u kuci, da se organiziramo... evo, kod mene ne moze niko, tek je renovirano :icon_eek:

sala-mala

nego... ja ni u sta ovo vise ne vjerujem, nauka down! samo jedem mikrobiotiku, pusim travu i seksam se... pis-lav-rnr... kraj!
 
Član
Ma sranje, neki hoce da se malo izreklamiraju ovo se pravi vec godinama i oni se sada prave nesto pametni 5 do 12, iznose neke teorije o sudnjem danju ... sranje. Jeda cekam da vidim i cujem rezultate ovog testa. :D
 
Član
motz_7.gif
 
Član
e a znate sta je fazon...svi pricaju da ce zemlja propasti kroz neku crnu rupu...a ako je to stvarno istina onda cemo mi opet biti svi zajedno ali u nekoj drugoj dimenziji...fora je sto ce se po tome samo Zemlja preparkirati na drugo mjesto...a i mi s njom!!!:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top