Eksperiment sudnjeg dana

Eksperiment sudnjeg dana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_CWwgrSf79Q&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_CWwgrSf79Q&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Znate sta ... ne svidja se meni ovo ... sve to meni smrdi ...
Lijepo cu ja zenu i djecu pod ruku, pasose u dzep i bjezim za Njemacku!!!!!
 
Početnik
Zabetonirana zvijezda BH estradnog neba gospodin Rizzo Ruza je danas se oglasio preko svoje sluzbe za javne odnose gradjanima Bosne i Hercegovine sa porukom:
Nemojte se nista sikirati ja sam to predvidio davno ali cu uticati diplomatskim kanalima preko suda u Strazburu na kojem se trenutno sudim sa Gegajem zbog kradje mog broja 225-883 za koji imam i ultra certifikat a koji je Gegaj zloupotrijebio u svojoj pjesmi. Porucit cu im u ime naroda Bosne i Hercegovine da se ne zezaju sa experimentima ili ce ih stici kletva broja 19.
 
Član
hahahha ovo meni sve koma... zao ce mi biti ako se stada desi prije nego sto budem imao auto brze od 10 sec na 402 :D
 
Član
0g1 je napisao(la):
e svasta , sta oni ekspermentisu jos koliko para a nisu normalni bolje dasu meni dali ja bi to u pametne stvari potrosio ulozio :D

MA ofirna montaza onog cuda... Uopste nije realno... Ona masina...
 
Član
jedva procita sve :d Ma gluposti kakav crni smak svijeta , pa to se najavljuje izaziva vez dugi niz godina , obicne gluposti.
 

edo

Član
Ja iz Bosne ne mičem,kad nije Kapetan Gradščević neču ni ja,ima da ratujem i da nakon sve frke otvaram bašte po ferhadiji i klepam lovu...
 
Član
ak nas sve to uvuče, cijeli planet, kasnije dođe na ovo područje neki alien i skuži šta se desilo, da smo sami napravili crnu rupu u koju je cijeli planet upao, lik bi se počeo valjat po podu od smijeha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top