e30 318 BAUR cabrio

e30 318 BAUR cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobar pravo i pravo rijedak ja sam u zivotu vidio mozda 1 takav cabrio od BMW a da nije radjen mislim da nije krov rezan, svaka cast nek ti je sretan i uz brdo brz....
pozzzz...
 
Legend
@ Pike

Pa imas u TZ tri ovakva.

Ima plavi ovakav isti, samo auto je bukvalno novo, voza ga lik onaj iz Kule, tj tamo iza penzionera.
Ima onaj bjelkasti, i zlatni one cige vozale.
 
Član
da upravu ste pravo su rijetki i zato sam ga i uzeo i imam namjeru da ga doradim do jaja sta se kaze ali pocet cu poredu prvo ide koza unutra i novi krov podvozje od sestaka komplet flge,branici..... dug popis neke stvari su vec nerucene tako da ce ici polako nadam se :)
a do zime ce dobiti novo srce 200+ ks tako da bas osjetim onaj izraz VJETAR U KOSI :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
dobro si pazario...nek' je sa srećom (al' mu je taj krov shminka ) ;)

neka dok se zavrse svi radovi koji su u planu pa da vidis kako se vratovi krive za ovim :) jbt ja sam BMW freak pa sam ga sao 2 puta u zivotu vidio uzivo jednom kad sam mali bio i sad ga gledam u garazi :)

i ja sam ga samo jednom vidio, na moru u DBK... prelijep
 
Član
Dobar bembura, nek je sa srecom. Ima jedan ovakav Zelen u Travniku, vidim ga cesto parkiran na ulazu..
 
Član
Nisam ljubitelj ove marke, ali sam primjecivao ovakve bembare na americkim filmovima, mozda je radjen za to trziste, pa ga kod nas nema!?
a mozda i nije! :lol:
 
Član
daki je napisao(la):
@ Pike

Pa imas u TZ tri ovakva.

Ima plavi ovakav isti, samo auto je bukvalno novo, voza ga lik onaj iz Kule, tj tamo iza penzionera.
Ima onaj bjelkasti, i zlatni one cige vozale.

moze bit da sam ih vidio 100 puta a nisam obraco paznju jbg... :p uglavnom interesantno izgleda...
 
ja znam jedino za toj bijelog u TZ...voza se vec godinama...vidjo sam par puta ovakvog...jest rijedak, to stoji...a jos je rijedji prvi bmw 3 sa ovim krovom...jednom sam vidio uzivo crnog, i nikad vise...lik je za jednog u njemackoj tog starog trazio 18000eura prije godinu dana...al tip-top...a ima ovih ba od 1000eura po njemackoj...al u svakom slucaju sretno i da se navozas...

[attachment=5593] [attachment=5594] [attachment=5595]
 
Član
bio je jednom davno jedan e21 baur cabrio ovde u ljubuskom i sve sam rupe prekopao da ga nadjem i restauriram ali niko nezna dje je zavrsilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top