e30 318 BAUR cabrio

e30 318 BAUR cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neka dok se zavrse svi radovi koji su u planu pa da vidis kako se vratovi krive za ovim :) jbt ja sam BMW freak pa sam ga sao 2 puta u zivotu vidio uzivo jednom kad sam mali bio i sad ga gledam u garazi :)
[/quote]

ja isti takav prodajem za 500€ mala cijena zbog problema sa papirima
picini@net.hr
 
Član
picini je napisao(la):
neka dok se zavrse svi radovi koji su u planu pa da vidis kako se vratovi krive za ovim :) jbt ja sam BMW freak pa sam ga sao 2 puta u zivotu vidio uzivo jednom kad sam mali bio i sad ga gledam u garazi :)

ja isti takav prodajem za 500€ mala cijena zbog problema sa papirima
picini@net.hr
[/quote]


daj baci sliku neku da vidim kakvo je stanje u uslikaj mi krov jer mi treba tj. ako bude zadovoljavajuci uzeo bi ga cijelog jer kockica nikad dosta :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
bio je jednom davno jedan e21 baur cabrio ovde u ljubuskom i sve sam rupe prekopao da ga nadjem i restauriram ali niko nezna dje je zavrsilo

Ima jedan E21 baur cabrio u sovićima je crni stoji na cesti kad ideš prema granici... leži tu sigurno od 91. Pita sam vlasnika za prodat ako to misliš pitat... neeema šanse za sve novce ovoga svita..... Ja sam ga mislio uzeti čim sam dobio vožačku ali nema šanse....
 
Početnik
samo polako i neka je sa srecom, a sto se tiche novcanika tu budi strpljiv i sve ce doci u svoje vrijeme nemoj nista na sillu da radish ,)
 
Član
evo malo novih slikica se danas uslikalo neke nove stvarcice se nabavile za kolica ( distanci 1.5 cm i mocna ralica za prednji branik i jos jedna stvar koja ce biti uslikana kad je namontiram )
posto je lijepo vrijeme bilo krov je dole i malo sam boje dobio :)a na utrkama koje su se danas odrzavale u mostaru bio je baur jako primjecen jer je gomila ljudi dosla i pitala '' momak a jel b...gati kakvo je to auto? nisam to nikad vidio '' hehe

normal_47efea51b1db5.jpeg

normal_47efe87c3ef33.jpeg

normal_47efecbcb10fe.jpeg

malo ja i vozilo
normal_47efef1d07c17.jpeg


slikica distanca i ralice

normal_47eff48711858.jpeg


i malo kako bi to izgledalo
normal_47efe317ce0c8.jpeg


a evo danas sam dobio od BH cluba i klupsku naljepnicu pa sam je postavio na za to namjenjeno mjest

normal_47efe64965c95.jpeg
 
Član
Svaka cast,vozilica je za 10 stvarno..Meni extra kad otvorim siber,mogu misliti tebi uzivancije hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top