Dosta grobova vise ! Izbor auta

Dosta grobova vise ! Izbor auta

amer21 je napisao(la):
Dosta mi je grobova ispred kuce , 2 auta imam , nijedno neradi odlucim se danas odem u Banku dignem solidan kredit . uputim se na pik
i sad biranje
Audi a6 c5 2.5tdi 99' limuzina quatro 150ks manualni mjenjac 6brzina sa full opremom
ili golf 4ka karavan 2003god . 1.9tdi 96kw klimatronik 6brzina i itd
I takodjer peugeot 607 2.2hdi
prednosti mane jednog drugog auta , koji je bolji za odrzavanje , kakvi su im najcesci kvarovi
sve
hvala
izvini prijatelju ,ali nisam mogao da odolim a da ne prokomentarišem ,dosta ti grobova ,a nabrajaš da bi želio da kupiš jedan od ova tri groba ??? ako si digao dobar kredit , prodaj ta dva groba što već imaš pred kućom i kupi NOV auto , Kia ,Dacia , Škoda itd i budi jednom rahat u životu što se tiće automobila
 
Član
Ma joj nebih ni te grobove nikako , kie , dacie i tako to
treba mi neesto iz grupacije WW-Audi
ili eventulno Alfa
a de mi recite za ovu 6icu sta s njom , znal iko ista kojim slucajem o njoj ista ?
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
De Almire tako ti gradacacke mljekare, nemoj lupat svasta... Procitaj citavu temu pa se onda oglasi, covjek je digao nekako kredit da kupi auto koje ce ga sluziti i koje nije pretjerano skupo za odrzavanje... 607 nije lose auto, ali je skupa za odrzavati, zato sto je ne mozes odrzavati kod Pere, Jove, Huse, nego ovlasteni, a ovlasteni przi jaja samo tako... I po svemu sudeci nije za covjeka 607.... Ja ne znam koje tebi sta rekao pa se ti nadje uvrijedjen i poce da nas prozivas ....

Procitaj ponovo, nisam rekao da je jeftin za odrzavati, napisao sam da jest skuplji za odrzavanje kao i sva auta u toj klasi ne bitno koje marke.
 
Član
Jbg onda vidi a4, a umjesto golfa razmisli o passatu. Ako vec hoces nesto manje umjesto golfa pogledaj 307 i megana, mada opet 307 je iznad njih, i Stilo je u toj klasi o njemu vise ti mogu reci njegovi vlasnici, jaran ga ima nije se nesto na njega zalio. Ako hoces neku kombinaciju manje limuzine pogledaj Astru F moze se naci da valja, polagao sam na njoj auto je vrh, jedan moj rodjak vozi f redizajniranu kaze samo redovan servis i vozi nema nikakvih problema.


@adi187 ako taj avdija ima piku posalji mi link da vidim, nalazio sam neke iz Doboja vidjam ih u gradu al sve je to sminka ne bih se bas usudio kupit nekog od njih....
 
amer21 je napisao(la):
Ma joj nebih ni te grobove nikako , kie , dacie i tako to
treba mi neesto iz grupacije WW-Audi
ili eventulno Alfa
a de mi recite za ovu 6icu sta s njom , znal iko ista kojim slucajem o njoj ista ?

ništa ti nisi naučio iz dosadašnjih zahebancija koje si imao s autima koliko vidim ...
 
Član
@
saledoboj je napisao(la):
Jbg onda vidi a4, a umjesto golfa razmisli o passatu. Ako vec hoces nesto manje umjesto golfa pogledaj 307 i megana, mada opet 307 je iznad njih, i Stilo je u toj klasi o njemu vise ti mogu reci njegovi vlasnici, jaran ga ima nije se nesto na njega zalio. Ako hoces neku kombinaciju manje limuzine pogledaj Astru F moze se naci da valja, polagao sam na njoj auto je vrh, jedan moj rodjak vozi f redizajniranu kaze samo redovan servis i vozi nema nikakvih problema.


@adi187 ako taj avdija ima piku posalji mi link da vidim, nalazio sam neke iz Doboja vidjam ih u gradu al sve je to sminka ne bih se bas usudio kupit nekog od njih....

Nema ovog na piku ako hoces mogu ti poslati broj pa otidji pogledaj
 
Član
Kupi ti sebi jarane dobar bickl , najbolje je , digo kredit da kupi auto koje je vec 10 godina staro, uzmi ubiji pa se pistolj :)
 
Član
amer21 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4400980/audi-a6-2-5-tdi-quattro/ jucer ponudio liku cifru od 8.000km u kesu , prije nego sto sam otvorio temu na Bhtuningu , sad mi odgovara mozemo se dogovori , on je 3ci vlasnik autu , prosle godine radjen veliki servis , mjenjana turbina , bosch pumpa ,vodena i ...

Audi je odličan,udobnost dobra, komforan,dobro opremljen, al ovaj motor drug moj ja nebi preporucio ni svom najvećem dušmanu, nema goreg motora, radi ko kamion scania, troši ko lud, po gradu zna doc i do 15 litara ako te ufati kakva guzva, a inace potrosnja otvorene je minimalno 7 l/100km to znaci da skines patiku i da je stavis na gas, To je V6 motor, zahtijeva dobar dzep za odrzavat.

znaci 2.5 TDI V6 ZABORAVI

BART je napisao(la):
Kupi ti sebi jarane dobar bickl , najbolje je , digo kredit da kupi auto koje je vec 10 godina staro, uzmi ubiji pa se pistolj :)

šta reći :D
ovo mora u montažu :D
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
amer21 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4400980/audi-a6-2-5-tdi-quattro/ jucer ponudio liku cifru od 8.000km u kesu , prije nego sto sam otvorio temu na Bhtuningu , sad mi odgovara mozemo se dogovori , on je 3ci vlasnik autu , prosle godine radjen veliki servis , mjenjana turbina , bosch pumpa ,vodena i ...

Audi je odličan,udobnost dobra, komforan,dobro opremljen, al ovaj motor drug moj ja nebi preporucio ni svom najvećem dušmanu, nema goreg motora, radi ko kamion scania, troši ko lud, po gradu zna doc i do 15 litara ako te ufati kakva guzva, a inace potrosnja otvorene je minimalno 7 l/100km to znaci da skines patiku i da je stavis na gas, To je V6 motor, zahtijeva dobar dzep za odrzavat.

znaci 2.5 TDI V6 ZABORAVI

BART je napisao(la):
Kupi ti sebi jarane dobar bickl , najbolje je , digo kredit da kupi auto koje je vec 10 godina staro, uzmi ubiji pa se pistolj :)

šta reći :D
ovo mora u montažu :D



ovo sto govoris za 2.5 TDI je laž i glupost čista:icon_mad:,normalne voznje po gradu nece ti uzet vise od 10 litara,i da mu vadis dusu po gradu nece uzet 15 litara pa nije to neka teska benzinjara,a na otvorenom 5.5 moze trositi u 6 brzini recimo da ides 90km/h,da je tako sve crno ko sto ti pricas,nebi niko na svijetu vozio audija sa 2.5 motorom,cuj radi ko kamion
 
Član
tictac je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
amer21 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4400980/audi-a6-2-5-tdi-quattro/ jucer ponudio liku cifru od 8.000km u kesu , prije nego sto sam otvorio temu na Bhtuningu , sad mi odgovara mozemo se dogovori , on je 3ci vlasnik autu , prosle godine radjen veliki servis , mjenjana turbina , bosch pumpa ,vodena i ...

Audi je odličan,udobnost dobra, komforan,dobro opremljen, al ovaj motor drug moj ja nebi preporucio ni svom najvećem dušmanu, nema goreg motora, radi ko kamion scania, troši ko lud, po gradu zna doc i do 15 litara ako te ufati kakva guzva, a inace potrosnja otvorene je minimalno 7 l/100km to znaci da skines patiku i da je stavis na gas, To je V6 motor, zahtijeva dobar dzep za odrzavat.

znaci 2.5 TDI V6 ZABORAVI

BART je napisao(la):
Kupi ti sebi jarane dobar bickl , najbolje je , digo kredit da kupi auto koje je vec 10 godina staro, uzmi ubiji pa se pistolj :)

šta reći :D
ovo mora u montažu :D



ovo sto govoris za 2.5 TDI je laž i glupost čista:icon_mad:,normalne voznje po gradu nece ti uzet vise od 10 litara,i da mu vadis dusu po gradu nece uzet 15 litara pa nije to neka teska benzinjara,a na otvorenom 5.5 moze trositi u 6 brzini recimo da ides 90km/h,da je tako sve crno ko sto ti pricas,nebi niko na svijetu vozio audija sa 2.5 motorom,cuj radi ko kamion



sigurno je mislio na stariji model...drug mi je imao 2.5 tdi 150ks...u pocetu je dobro isao a onda su sranja pocela...nece da vuce,,pusi,trosi kisu boziju i na kraju ga proda...vozio sam ga 100 puta dok je ispravan bio isao je ne normalno a poslje katastrofa,,,jos ga je momak odrzavao ima kesa al djaba..a novi model od 180 ks je druga prica :cool:
 
Član
mislio sam na ovaj model koa sto je na avataru u tictac-a
2.5 TDI V6 sa 110 KW na ovaj motor se ja odnosim

to ti je druze prica za malu djecu to da trosi 5,5 l ;)

da se dzaba ne ubjeđujemo, možeš mi tvrdit do sutra al ja sam imao par tih motora u tom audiju i boze sacuvaj vise nikad
 
Član
amer21 je napisao(la):
Ne kazem ja da je ruzno , ali fiat , i uostalom treba mi auto sa 4 vraata radi porodice ,
samo pase limuzina 4 vrata i karavan naravno
Ma ovo ti je vise Opel nego fiat:lol: ja gledo i stvarno oke mi je iako je iznad budjeta i sa normalnim motorom mali potrosac http://www.pik.ba/artikal/4389829/golf-vi-1-4-16v/#sta=pitanja vw fans kako se pokazao ovaj motor u golfu..?


BART je napisao(la):
Kupi ti sebi jarane dobar bickl , najbolje je , digo kredit da kupi auto koje je vec 10 godina staro, uzmi ubiji pa se pistolj :)
a savjeta na nivou 9-to godisnjaka:lol: svako zivi svoj zivot nisi mu ti zirant da vracas! nemoj bizati ni od 166 luksuz je veliki prava ladja a i ide dobro taj 2.4 kad se cipuje:cool:
 
Pogledaj ova dva auta ;)

1. http://www.pik.ba/artikal/3473100/audi-a4-1-9tdi/
2. http://www.pik.ba/artikal/4349202/audi-a3-1-9-tdi-2001-god-tek-uvezen/
 
Top