Dosta grobova vise ! Izbor auta

Dosta grobova vise ! Izbor auta

Član
Moj prijedlog ti je alfu neku da pogledas ima allroad sa foruma prodaje jednu za male pare a ocuvana
 
Član
amer21 je napisao(la):
Ah ti tdi-ijevi , Kako su dobri . HAHAAHAHAH
Svaka cast svakome i njihovim autima !
Ali samo BMW .



Jedan od tvojih komentara iz proslih tema :lol:

Kupi opet bmw-a to je najbolje auto na svijetu :D

amer21 je napisao(la):
Opet imas Potpis prijatelju !
I ja sam mislio Bmw-e zadnja vuca , ovo ono , do prije godinu i pol kad sam uzeo prvog Bmw-ea , ali nakon prvih kilometara skontas neke stvari , malo vise paznje kad je mokro , ( dobre gume nazad obavezno ) i to je to.
Sin je prvi put sjeo za volan Bmw-ea znaci prvo auto , prvi kilometar je napravio bas u e34 samo 535i sa plinom .
I od tad samo gleda Bmw i voli Bmw , i nijedno drugo auto ga ne zanima .
A ovi sto nisu sjeli nikad u Bmw-e , i neznaju sta je auto , nije vrijedno nikakve diskusije !

:lol::lol:
 
Član
Znaci sa registracijom bi ga izaslo preko 9000... Sasvim fina cifra za ovo auto, samo automatici su rizicni
 
Dzeniii je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Za te pare bolje onda ganjaj Golfa, jer ocuvanog Audija za te pare cisto sumnjam da mozes naci...

evo ga,goni ga na koji hoćeš servis, sve sto nadju da ne valja ja mijenjam

http://www.pik.ba/artikal/4397249/audi-a4-1-9-tdi/

Druze dobar ti je audi pravo, ali covjek je spominjao A6 a ne A4, a razlika izmedju sestice i cetvorke je velika...

al je zato spominjao golfa 4, a kad se malo bolje pogleda zar nije bolje audija vozat za te pare :icon_smile: nije da sad navaljujem na svoje auto, al realnost je takva, ja njemu zelim sve najbolje i da kupi auto koje ce ga slusat, pa sad ne mora to bit ovaj audi, u njega su pare, u mene auto, on treba da bira a ja sam mu dao ponudu :icon_smile:

Ma ok, sve to stoji, samo moj se post odnosi na A6, zato sam napisao da tesko sesticu da valja moze naci.

A sto jest jest, od Golfa je bolji, samo eto covjeku ne odgovara automatik, a ako se predomsli dobro i njemu a dobro i tebi;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
amer21 je napisao(la):
Ah ti tdi-ijevi , Kako su dobri . HAHAAHAHAH
Svaka cast svakome i njihovim autima !
Ali samo BMW .



Jedan od tvojih komentara iz proslih tema :lol:

Kupi opet bmw-a to je najbolje auto na svijetu :D

i jest najbolje.... samo sto on uzima sto je neko za otpada pripremao bez uvrede amere
 
Član
Nek je a4 ne ljutim se ja uopste nimalo ali nepase mjenjac nikako
BMw mi se sad ogadio evo ga ispred kuce , ulozio sam bruku para u njega djaba , ima prosla tema sta je bilo sa grobom :icon_mad: tako da nebih uzeo to vise ni djaba sigurno .
daj mi link od tog korisnika , ili od te Alfe da pogledam ako nije problem
 
Član
Ima i u mene jaran prodaje dobrog golfa 4 2002 sdi al nije karavan reg je prije nekoliko mjeseci dao bi ga mozda 7800 ako ti odgovara da te slike posaljem ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
amer21 je napisao(la):
Ah ti tdi-ijevi , Kako su dobri . HAHAAHAHAH
Svaka cast svakome i njihovim autima !
Ali samo BMW .



Jedan od tvojih komentara iz proslih tema :lol:

Kupi opet bmw-a to je najbolje auto na svijetu :D

amer21 je napisao(la):
Opet imas Potpis prijatelju !
I ja sam mislio Bmw-e zadnja vuca , ovo ono , do prije godinu i pol kad sam uzeo prvog Bmw-ea , ali nakon prvih kilometara skontas neke stvari , malo vise paznje kad je mokro , ( dobre gume nazad obavezno ) i to je to.
Sin je prvi put sjeo za volan Bmw-ea znaci prvo auto , prvi kilometar je napravio bas u e34 samo 535i sa plinom .
I od tad samo gleda Bmw i voli Bmw , i nijedno drugo auto ga ne zanima .
A ovi sto nisu sjeli nikad u Bmw-e , i neznaju sta je auto , nije vrijedno nikakve diskusije !

:lol::lol:

a sta izjavi treba ga protjerat u kambodzu :lol::lol::lol:
 
Samo za neke pametnjakovice, evo 607-ica vec 5 godina kod starog i nema nikakvih problema sa autom, samo kvalitetno odrzavanje. Redovno mijenjat ulje, i ubacivati kvalitetno. Osim potrosnog materijala, nista mu dodatno nije predstavljalo probleme. U pitanju je taj 2.2 HDI.. Vidim pisao si oko 8500, neces ni A6, a kamoli 607 dobru naci za te pare, mozes samo odron neki od auta uzeti na koje ces nabaciti jos par hiljada sigurno u prvih par mjeseci..
 
Član
Vidim da ovim postom prozivaš mene
ja nisam rekao da peugeot ne valja, to su brodovi od auta
ja licno volim svako auto kad slusa i kad nemam problema s njim.
al trebas priznat da su na pežou skupi dijelovi, vecinu dijelova ces kupit tek kad ih porucis, i trece sto je za nas jako bitno padaju im brzo cijene
 
Dzeniii je napisao(la):
Vidim da ovim postom prozivaš mene
ja nisam rekao da peugeot ne valja, to su brodovi od auta
ja licno volim svako auto kad slusa i kad nemam problema s njim.
al trebas priznat da su na pežou skupi dijelovi, vecinu dijelova ces kupit tek kad ih porucis, i trece sto je za nas jako bitno padaju im brzo cijene

Prozvao je on nas vise, ali ne treba se primat na svaku :lol::lol:
 
Top