Doso i Sivac

Doso i Sivac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima !

Sanel Sivcevic, u Brckom poznatiji kao Sivac :icon_smile: 1990 godiste, inace vlasnik Honde CRX mk1 ( i jos neam vozacku, zamisli )

Na forumu sam da potrazim pomoc kad zatreba, poslusam savjete, mozda ubodem kakvih dijelova ispod cijene, razmijenim misljenje s ostalim ljubiteljima automobila, pogotovu raje koja vozi Honde.

Vise sam za citanja nego pisanja, tj. bez smaranja suvisnim komentarima, tako da se nadam da nece bit potrebe za banovanjem i slicno. ;)

Muzika za auto: Ovaj balkan je stvoren za rep, slabo sta drugo :)

I da dodam, ja sam ti za Adidas 'vako ! :cool:
 
Član
dobro dosao i uzivaj....
uzivaj..tesko ces ovdje nesto jeftinije kupiti, nema ovdje levata za auto dijelove :)
 
Administrator
pozzz i dobro dosao... predstavi nam hondu u garazu.... da ti erol nije predlozio forum???

ostani aktivan ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
pozzz i dobro dosao... predstavi nam hondu u garazu.... da ti erol nije predlozio forum???

ostani aktivan ;)

da da Erol manijak...on mi je i naso ovu hondu da kupim, do njegovog komsije :)

predstavljanje ce bit kad je odradim, ima dosta posla na limariji i detalja koje bih da popravim, cuvat cu to za poslije pa sve odjednom okacit, uglavnom potrajat ce, a dotad cu citat okolo :)
 
BHT Ovisnik
dobro dosao,a nama je draze pratiti radove,a ne samo nam servirati i eto ga,nego ti nama odma to daj i lagano ostalo :)
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
pozzz i dobro dosao... predstavi nam hondu u garazu.... da ti erol nije predlozio forum???

ostani aktivan ;)

da da Erol manijak...on mi je i naso ovu hondu da kupim, do njegovog komsije :)

predstavljanje ce bit kad je odradim, ima dosta posla na limariji i detalja koje bih da popravim, cuvat cu to za poslije pa sve odjednom okacit, uglavnom potrajat ce, a dotad cu citat okolo :)

Upravo što CoL3 kaže, počni odmah sa predstavljanjem auta, kakva je bila, dokle se stiglo, šta će dalje, volimo mi da pratimo radove, usput možeš pokupiti i koji koristan savjet, malo da pljujemo ako nam se ne sviđa:D , kontaš?:D

Dobro ti nama došao u svakom slučaju.;)
 
Ipak si me poslusao :)

Sto se tice predstavljanja Honde,ne znam sta bi ti reko,ni ja svoju nisam htio predstavit dok je nisam koliko toliko "utego". No,tvoja je vec sad u finom stanju,samo sto je nepotrebno da je predstavljas s obzirom da je ona na bht-u vec pofino,sigurno godina dana ima kako ju je Cucic ovdje predstavio (za one koji ne znaju,Cucic je na bht-u pod nickom "SasaCRX" i Honda koju ovdje spominje je zapravo njegova bivsa Honda) ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ipak si me poslusao :)

Sto se tice predstavljanja Honde,ne znam sta bi ti reko,ni ja svoju nisam htio predstavit dok je nisam koliko toliko "utego". No,tvoja je vec sad u finom stanju,samo sto je nepotrebno da je predstavljas s obzirom da je ona na bht-u vec pofino,sigurno godina dana ima kako ju je Cucic ovdje predstavio (za one koji ne znaju,Cucic je na bht-u pod nickom "SasaCRX" i Honda koju ovdje spominje je zapravo njegova bivsa Honda) ;)

Usrećio se sa autićem, svaka čast.:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top