Doso i Sivac

Doso i Sivac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
pozzz i dobro dosao... predstavi nam hondu u garazu.... da ti erol nije predlozio forum???

ostani aktivan ;)

da da Erol manijak...on mi je i naso ovu hondu da kupim, do njegovog komsije :)

predstavljanje ce bit kad je odradim, ima dosta posla na limariji i detalja koje bih da popravim, cuvat cu to za poslije pa sve odjednom okacit, uglavnom potrajat ce, a dotad cu citat okolo :)

Upravo što CoL3 kaže, počni odmah sa predstavljanjem auta, kakva je bila, dokle se stiglo, šta će dalje, volimo mi da pratimo radove, usput možeš pokupiti i koji koristan savjet, malo da pljujemo ako nam se ne sviđa:D , kontaš?:D

Dobro ti nama došao u svakom slučaju.;)

Sto se tice predstavljanja auta, to cemo nekad kasnije, malo se odugovlaci s radovima, tj. nisu jos poceli. Trenutno cekam starog kad bude imo vremena, a i ja kad budem prva smjena na poslu.

Auto je u dobrom stanju kolko tolko, ide ko zmaj, trosi se gorivo, al boze moj "ko voli nek izvoli" okrece se i mlado i staro kad naidje :cool: ! Ima tu nekih problema s lamelom, al sredit cemo to uskoro nadam se, cisto da Erolu objasnimo neke stvari :p

Garazirat cemo ga kad krenu radovi pa cemo vidit sta treba radit, sta ne treba...pozdrav :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top